Alina to bohaterka najnowszej sesji zdjęciowej dla kultowego magazynu C-Heads.
Pismo, lansujące wzorzec współczesnej kobiety, tym razem eksploruje temat ćwiczeń fizycznych.
Fitness, który przeżywa swój renesans, jest w XXI wieku bardziej dziewczęcy i mniej sportowy niż ćwiczenia dla pań, które pamiętamy z lat 80. XX wieku.

Autorem seksownych zdjęć wysportowanej i atrakcyjnie wystylizowanej modelki jest Alejandro Bauducco. To pochodzący z Argentyny fotograf, który wyznacza współczesne trendy, tworząc unikalne sesje zdjęciowe, przepełnione subtelnym erotyzmem.
Za nawiązujące do klimatu retro stylizacje odpowiada Flor Cordara. Modelka została przestylizowana. W istocie to współczesna lolita, której dziewczęcość balansuje na granicy zmysłowej prowokacji.

Zwróćcie uwagę na koronkowe skarpetki, daszek czy gorsety. To nie są atrybuty pewnej siebie kobiety sukcesu lat 80. To współczesny wzorzec piękna, który emanuje infantylnym pięknem. Również ćwiczenia zdają się nieco mniej męczące niż treningi, które pamiętamy z końca ubiegłego stulecia.

Nowy wzorzec piękna, który lansuje C-Heads, to niedojrzała, delikatna i rozerotyzowana lolita. Czy siłownie zapełnią się przestylizowanymi kobietami, wyposażonymi w koronkowe sety ?