Wieczór ''Zmysłowa Lekkość Bytu'' to rendez-vous skierowane do kobiet, które mają ochotę poflirtować ze swoją próżnością. Dnia 8 lipca 2010, od godziny 18.30, zapraszamy na intrygujące wydarzenie skupione wokół mody, urody i stylizacji. Klub Obiekt w podziemiach warszawskiej Zachęty przemieni się w kobiecy buduar, pełen pokus i zachcianek.

Główną atrakcją wieczoru będzie pokaz mody najnowszej kolekcji marki FABIANA FILIPPI, której miękkie i aksamitne dzianiny, tak pięknie ubierają kobiety. Kreacje w palecie naturalnych barw jakby magią przeniesione prosto ze wzgórz Umbrii, są kwintesencją wyrafinowanej i szykownej elegancji. Uczestniczki wieczoru będą mogły się przekonać czym jest włoski styl mody, łaczący w sobie ponadczasowe piękno i wysoką jakość tkanin. Pokaz mody prezentowany bedzie przez salon LE CHIC.

Jednakże piękno kobiet wynika przede wszystkim z ich pewności siebie, z tego jak dobrze czują się we własnym ciele. Podkreślanie swej zmysłowości jest jakby rytuałem, który kobieta manifestuje i wdraża na różne sposoby. Dlatego dalsza część programu „Zmysłowej Lekkości Bytu” zaprasza do odkrywania kolejnych etapów tworzenia swojego wizerunku, do wspólnego szykowania się na randkę... do wodzenia do pokuszenie...

Boudoir Beauté – to przestrzeń zapraszająca do zadbania o swoje ciało i o pielęgnację twarzy, o relaks i harmonię. Mecenasem została Klinika Dermatologii Estetycznej YESHE. Podczas spotkania z ekspertami Yeshe, uczestniczki będą mogły dowiedzieć się wszystkiego o zabiegach przeprowadzanych w klinice, poznać nowinki ze świata medycyny estetycznej, i przede wszystkim skorzystać z bezpłatnych konsultacji oraz kilku zabiegów.

Boudoir Lingerie – bo nic bardziej nie pobudza wyobraźni niż piękna, zmysłowa bielizna – jednak najważniejsze, to umiejętnie ją dobrać, tak aby czuć i komfortowo i seksownie. A nie ma lepszych ekspertek niż brafitterki z Li PARIE Lingerie, które poprowadzą bezpłatny, personalny brafitting z chętnymi Paniami. W czasie konsultacji Panie dowiedzą się jaki rozmiar i model biustonosza powinny nosić, jaka konstrukcja idealnie ubierze ich biust. Zostaną także zaprezentowane kostiumy kąpielowe !

Boudoir Maquillage - to spotkanie ze sztuką eksponowania urody, ze sztuką stylizacji - « touche finale » naszych przygotowań, sygnał i zaproszenie – nasze wizażystki zdradzą tajniki dobrego makijażu, powiedzą prawdę o palecie barw pasujących do danego typu urody, podpowiedzą jakich sztuczek można używać, aby zabłysnąć « dobrze zrobionym okiem ». Natomiast manikiurzystki z salonu Peggy Sage zatroszczą się o piękno paznokci i opowiedzą o trendach obowiązywujących tego lata.

To tylko niektóre atrakcje przygotowane dla uczestniczek „Zmysłowej Lekkości Bytu”. Rozkosze podniebienia zapewnią bajecznie uwodzicielskie słodkości z piekarni SAINT HONORE. Atmosferę dodatkowo podsyci światło i zapach pięknych świec, którymi PARTYLITE udekoruje cały klub zapewniając odpowiednią oprawę temu wyjątkowemu spotkaniu. Doradczynie z BZ WBK będą dzielnie poszukiwały najwyższych obcasów, a biuro podróży MILLOS nagrodzi najpiękniejszy odcisk szminki na chusteczce ! Tego wieczoru poznamy także zwyciężczynie zmysłowego konkursu organizowanego wspólnie z portalem warszawianki.pl, gdzie główną nagrodą jest zabieg Pelleve o wartości 3000,00 pln, ufundowany przez firmę YESHE. 

Szczegółowy program ze wszystkimi niespodzianki, opis Partnerów spotkania, formularz zgłoszenia znajdują się na stronie organizatora wydarzenia Agencji Marketing & Advertising House : www.ma-house.pl 

Wstęp płatny : 15 pln. Ilość miejsc ograniczona.
Więcej informacji : Magdalena Jabłońska, tel : 609-921-609, e-mail : magda@ma-house.pl