The Viper Room to jeden z najbardziej legendarnych klubów Los Angeles. Mekka hollywoodzkiej bohemy i kalifornijskiego podziemia. Modelka Crystal Renn w najnowszej sesji dla HGIssue wciela się w rolę Wampirzycy i kobiety Wamp w jednym. Mroczna heroina obezwładnia nasze ciała i umysły, pożerając je niczym modliszka.

Wampirzyca wkrada się do naszych serc i mózgów, czarując nas klasą i stylem oraz zmysłową urodą i wysysając życiodajną energię. Modelka wystylizowana w dusznym stylu lat 80., przypomina o czasach, w których życie kręciło się wokół klubów i dekadenckiego stylu życia. Bogu dzięki XXI wiek to okres, w którym poszukujemy ukojenia nie w narkotykach i muzyce klubowej, a na SPA, saunach i eksplorując przyrodę oraz delektując się architekturą czy designem.

Czasem warto jednak przypomnieć sobie o mrocznej stronie naszej osobowości i delektować wspomnieniami o klubowych szaleństwach... Crystal Renn to towarzyszka marzeń do takich szaleństw. Kluby przestały inspirować, przechodząc do historii. Współcześnie ważniejsze są centra saunowe czy modne SPA i kawiarnie, a współczesnym narkotykiem stała się kuchnia...