Prezentujemy sesję, która przypomina nam o letniej beztrosce. Z perspektywy jesiennej, depresyjnej pogody prezentowane poniżej zdjęcia mają wartość niemal terapeutyczną. Fotografie prezentują zmysłową modelkę, która lansuje modne ubrania, zlokalizowanych w Kalifornii marek Sahara Ray Swim, Lezard i Cami & Jax.

Dodatkowo atrakcyjna, rudowłosa piękność promuje debiutującą na rynku mody markę Funboy. Tłem gorącej, wypełnionej słońcem i idealną cielesnością sesji jest basen znajdujący się w pobliżu wzgórz Hollywood.

Modelka, która zachwyca nas subtelną urodą lolity nosi imię Berit. Dziewczyna podkreśla swoją atrakcyjność ubrana w modne bikini i mokry, podkreślający biust t-shirt.

Za zmysłową sesję, która przenosi nas do świata, który pamiętamy z filmu Emmanuelle odpowiada zdolny fotograf mody Benjamin Askinas.

Stylizacje to dzieło, pod którym podpisuje się Simona Sabo. Makijaż jest wizją Meghan Nguy. Sesja, która przenosi nas w inny wymiar. Idealna opcja na poprawę humoru, gdy za oknem pada deszcz. Rekomendacja trendu.pl