Piękne rzęsy to niewątpliwa moc kobiet. Każda z nas marzy, aby mieć zmysłowe spojrzenie. Jednak maskary nie działają jak w reklamach, a sztuczne rzęsy, kupione w sklepach bywają bardzo nietrwałe.

Dzięki najnowszym zabiegom kosmetycznym możemy mieć zniewalające spojrzenie i długie rzęsy. Nouveau Lashes umożliwia nam przedłużanie i zagęszczanie rzęs nawet do 50%. Rzęsy są wykonane z syntetycznego jedwabiu i doklejane są na całej długości oka. Możemy wybierać sobie ich kolor, grubość oraz długość. Zachowują się jak naturalne włoski – są lekkie i wygodne, odporne na wodę, pot, łzy, nie przeszkadzają podczas pływania, snu i wielu innych czynności. Można brać w nich prysznic i ćwiczyć bez obawy, że odpadną. Rzęsy utrzymują się nawet do 3 miesięcy. Sztuczne rzęsy nie podrażniają, nawet oczu bardzo wrażliwych.
Nouveau Lashes pokochały gwiazdy, jak Victoria Beckham czy Danniella Westbrook. Jest to bardzo dobra alternatywa na wakacje, aby zawsze wyglądać pięknie.

Metoda ta jest rekomendowana przez wiele europejskich i polskich, prestiżowych organizacji kosmetycznych a także tych zajmujących się profesjonalnie wizażem i stylizacją: The Guild of Professional Beauty Therapists, The British Association Beauty Therapy & Cosmetology, Polskie Stowarzyszenie Kosmetyczne, Kryolan, Agnieszka Broda School of Make up.
Zabieg ten kosztuje około 500 złotych. Cena nie jest mała, jednak czy zmysłowe spojrzenie nie jest bezcenne?!