Tej wiosny RESERVED proponuje kolejną odsłonę kampanii „Beautiful Story”. Marka tym razem zabiera nas w bajeczną podróż do RPA. Sesja ma miejsce w malowniczo położonym Kapsztadzie. Gwiazdą tej pięknej historii jest Anne Vyalitsyna – jedna z najjaśniejszych gwiazd światowego modelingu. Widziana obiektywem fotografa Angelo Pennetta przybliża nam swoją opowieść.

Anne Vyalitsyna, prywatnie partnerka Adama Levine, wokalisty zespołu Maroon 5, zachwyca swoją urodą, sposobem bycia i profesjonalizmem.

„Anne jest przede wszystkim piękną kobietą. To powszechna cecha wszystkich top modelek. Mniej powszechne jest to, że Anna jest niesłychanie przyjazną osobowością, bardzo pogodną, otwartą i szczerą. Ma wszystkie cechy modelki, z którą chce się pracować: rozbrajający uśmiech, profesjonalne podejście do pracy oraz niesamowitą łatwość w zjednywania sobie ludzi na planie. W prestiżowym rankingu portalu models.com Anne znajduje się w pierwszej 20-tce najbardziej rozchwytywanych modelek świata. Innymi słowy ideał…" – mówi Monika Kapłan- Gerc, Dyrektor Marketingu LPP.

Piękna historia Anne to opowieść o sile marzeń. Od najmłodszych lat, celem młodej Rosjanki był sukces w branży mody w wymiarze światowym. Anne w niespełna sezon od pierwszego lokalnego castingu z małego rosyjskiego miasteczka trafiła na wybiegi największych projektantów Paryża, Mediolanu i Nowego Jorku. Jest gwiazdą sesji okładkowych międzynarodowych edycji najbardziej prestiżowych czasopism, bierze udział w największych kampaniach reklamowych.
W wizerunkowej sesji na wiosnę/lato 2012 dla Reserved, Annie Vyalitsynie towarzyszył model Luke Nel.

Nad realizacją najnowszej odsłony Beautiful Story pracowali najlepsi. Za obiektywem stanął Angelo Pennetta- fotograf pracujący na co dzień z takimi osobowościami jak Claudia Schiffer, Lara Stone, Karolina Kurkova czy Natasha Poly. Estetyka zdjęć Angelo charakteryzuje się dużą lekkością i naturalnością obrazu przełamującą typowe kanony świata mody.

"Współpraca z Angelo była dla nas dużą przyjemnością. Angelo wniósł do projektu świeże spojrzenie na modę, a tym samym na RESERVED, duży profesjonalizm na planie oraz przyjazną atmosferę, która sprzyjała pracy zarówno modelki, jak i całej ekipie producenckiej"- dodaje Monika Kapłan- Gerc.

Za fryzury odpowiedzialny był londyńczyk Syd Hayes pracujący przy kampaniach reklamowych m.in. Alexandra McQueen’a i Iceberg.

Tym razem tłem Beautiful Story był Kapsztad. To miasto położone na styku dwóch Oceanów, bez wątpienia miejsce niezwykłe. Tu Wschód  spotyka się z Zachodem. To idealna przestrzeń do opowiedzenia kolejnego rozdziału pięknej historii RESERVED.

Słoneczna pogoda i delikatny ciepły nadmorski klimat sprzyjały wesołej i rozluźnionej atmosferze na planie. Pozytywną energię, świetną zabawę, ale również wyjątkowe skupienie doskonale oddają materiały z backstage'u, przygotowane przez Joachima Johnsona. Na zdjęciach doskonale widać, że praca nad najnowszą kampanią RESERVED była dla całej ekipy czystą przyjemnością.

Już wkrótce rozpocznie się kampania wizerunkowa BEAUTIFUL STORY RESERVED autorstwa Angelo Pennetta.

Pierwsza odsłona materiału backstage już jest dostępna na www.lpp.com.pl/dlamediowwiosenny backstage Reserved

Kampania Reserved na wiosnę/lato 2012

Wiosenna kampania Reserved

Anne Vyalitsyna w kampanii Reserved

Beautiful story w Reserved

Piękna historia Reserved

Sesja Reserved w Kapsztadzie

Reserved i jego sesja w RPA

Reserved wiosna/lato 2012

Bądź modna z Reserved

Modne ubrania Reserved

Zmysłowa sesja Reserved

męska kolekcja Reserved na wiosne/lato 2012