Warszawska klinika stomatologiczna Wójcik Dental Clinic została uznana przez polskie celebrities za najbardziej prestiżowe miejsce w tegorocznym plebiscycie Modnych Miejsc Warsow Fashion Street. Znana już doskonale w środowisku artystycznym, postanowiła uhonorować swoich ‘wyborców’ Dniem Otwartym, pod hasłem „Dzień Gwiazd”. Najbliższa edycja odbędzie się w piątek 3 lipca. Tego dnia wszyscy pacjenci kliniki wygrywają. Otrzymają bowiem vouchery podarunkowe, dzięki którym  uzyskają rabat do 25% na dowolne usługi dentystyczne.
W konkursie o tytuł Modnego Miejsca w kategorii Zdrowie startowało osiem wiodących placówek z sektora szeroko rozumianej opieki zdrowotnej. Jury, wśród którego znaleźli się między innymi Lidia Popiel, Katarzyna Zwolińska, oraz Robert Krupiński doceniło w szczególności prestiżową lokalizację w śródmieściu Warszawy, najnowocześniejsze zaplecze techniczne oraz rodzinną pasję, która przyświeca temu miejscu. „Moją uwagę zwróciły nowoczesne, designerskie wnętrza, dzięki którym medyczny profesjonalizm w wydaniu braci Wójcik uzyskał ciepłą i kameralną duszę” – wspomina  Olga Cieślak, prezenter Radia Kolor
Klinika wygrała w rywalizacji, co jednoznacznie podkreśliło charakter tego wyjątkowego miejsca.
3 lipca, już od godzin porannych, Wójcik Dental Clinic zaprasza na Dni Otwarte - nie tylko gwiazdy polskiego show biznesu, ale również wszystkich zainteresowanych - do skorzystania z promocyjnych warunków leczenia i zabiegów estetycznych.
„Wprowadzając najwyższe standardy dentystyczne na warszawski rynek, chcemy zachęcić już najmłodszych Warszawiaków do profilaktyki stomatologicznej, którą można prowadzić komfortowo, a jednocześnie przy zachowaniu znamiennej dla nas skrupulatności i profesjonalizmu” – tłumaczy dr Tomasz Wójcik, jeden z założycieli.

Jak podkreśla dr Adam Wójcik - „Dzień Gwiazd” to nowatorski projekt skierowany do osób medialnych, które juz korzystają z naszych usług, jak również do tych, którzy dopiero podejmą taką decyzję, lub po prostu chcą zaprzyjaźnić sie z kliniką.”
Będzie to więc wspaniała okazja, by samemu przyjrzeć się pracy renomowanych specjalistów w najbardziej trendy miejscu stolicy.
Wójcik Dental Clinic jest tegorocznym debiutantem na scenie wyspecjalizowanych usług dentystycznych. Klinikę założyło trzech braci, kontynuujących rodzinną tradycję stomatologiczną. Wieloletnie doświadczenie, zdobyte w wiodących warszawskich klinikach zaowocowało stworzeniem pionierskiej koncepcji świadczenia usług dentystycznych.
W doskonałej lokalizacji biznesowo-usługowej powstała ekskluzywna klinika stomatologiczna, oferująca swoim pacjentom pełen pakiet usług, realizowanych przy pomocy najnowocześniejszych na świecie technologii. Wymienić tu trzeba min. cyfrowy pantomograf z modułem tomografii komputerowej 3D, bezbolesne znieczulenia The Wand, a także lampę do wybielania Zoom Adavanced Power, zapewniającą najlepsze efekty estetyczne, czy cyfrowe kamery wewnątrzustne w każdym z gabinetów.

Klinika specjalizuje się w implantologii i stomatologii estetycznej.
Innowacyjne procedury, dzięki którym każdy pacjent otrzymuje własnego lekarza prowadzącego stanowią o najwyższym komforcie, którego uzupełnieniem są ciepłe, przyjazne wnętrza.
Przy klinice znajduje się strzeżony parking