Serwis społecznościowy Nasza-klasa.pl sporo namieszał na polskim rynku. O żadnym projekcie internetowym nie było jeszcze tak głośno w mediach. Projekt idealnie trafił w potrzeby Polaków. Wspomnienia, przeszłość, wszystko według słów pieśni „Ta nasza młodość...”.

Marketing traktuje projekt bardziej sceptycznie. Nie jest to bowiem serwis skierowany do określonej grupy odbiorców. Trafia no wszystkich czyli w praktyce do nikogo. Na fali popularności naszej klasy powstały projekty nawiązujące do idei powracania do przeszłości. Sztandarowym dziełem jest tu www.nasza-cela.prv.pl.
Wchodząc na serwis wita nas bliźniaczo podobny do naszej klasy układ graficzny. W praktyce trafiliśmy jednak do społeczności ludzi z „przeszłością”.
Na stronie nie zobaczymy zdjęć prawdziwych kryminalistów. Ujrzymy jedynie fotosy aktorów występujących w kultowym serialu „Prison break”.
Czekamy na kolejne mutacje. Pewnie powstaną projekty związane z prostytutkami, osobami leczącymi się w przeszłości psychiatrycznie, czy kochankami. Pamiętajmy jednak że czas takich projektów jest ograniczony.