Sklepy Jubilerskie YES po raz drugi zostały Oficjalnym Sponsorem Konkursu MISS POLONIA. Uroczysta Gala finałowa konkursu odbędzie się 15 września br. roku w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, i będzie w całości transmitowana przez Program 2 Telewizji Polskiej.

Miss Polonię 2007 opromieni unikatowy, bogato zdobiony brylantami komplet biżuterii z Kolekcji YES Prestige, ufundowany przez Sklepy Jubilerskie YES. Laureatka konkursu MISS POLONIA 2007 otrzyma ufundowany przez Sklepy Jubilerskie YES brylantowy komplet z Kolekcji YES Prestiże. Na ten unikatowy komplet składa się kolia i bransoleta, którą zdobi łącznie 1 050 brylantów o łącznej masie 3,85 ct. Wartość tych klejnotów to 25 tysięcy złotych!


Każda z Każda z 22 finalistek konkursu MISS POLONIA 2007 otrzyma zawieszkę Złote Serce Miss YES, wysadzane brylantami. Wartość każdej z zawieszek wynosi 750 zł. Ta wyjątkowo „kobieca”, finezyjna ozdoba jubilerska w kształcie serca, będzie idealnie harmonizowała z urodą pięknych Polek i dla każdej z nich będzie piękną, i cenną pamiątką po tym niezwykłym w ich życiu wieczorze.