Modne ogrodzenie domu to nie lada wyzwanie.

Należy pamiętać o symbiozie z otoczeniem, wpisaniu stylu ogrodzenia w konwencję domu i bezpieczeństwie.

W 2020 będziemy grodzić domy tak, aby samo ogrodzenie stanowiło atrakcyjną wizualnie, designerską, istotną architektonicznie formę, która koresponduje z bryłą nieruchomości.

Modne gabiony

W najnowsze trendy w dalszym ciągu wpisują się gabiony. To galwanizowane kosze, które wypełniamy kamieniem. Rozwiązanie nie wymaga wylewania betonu czy dedykowanej podmurówki.

Gwarantuje fenomenalne zabezpieczenie, gabiony chroniły żołnierzy w czasie wojny w Iraku. I okazuje się niezwykle atrakcyjnie wizualnie.

Ogrodzenia gabionowe tworzą modne otoczenie domu, które koresponduje z każdym stylem architektonicznym. Czy są to domy z bali, współczesne stodoły, modernistyczne rezydencje oraz dworki.

Designerskie piksele

Kolejny trend to ogrodzenia pikselowe. Przykładem takiego rozwiązania są panele Zenturo, które oferuje firma Betafence, globalny lider na rynku ogrodzeń.

Panele ogrodzeniowe Zenturo to kreatywne narzędzie kreowania przestrzeni.

Lubisz nowoczesne i kreatywne rozwiązania? Szukasz pomysłów na urządzenie ogrodu?

Z systemem Zenturo zaprojektujesz nie tylko unikalne ogrodzenie, ale i elementy architektury ogrodowej.

Designerski charakter paneli Zenturo to efekt łączenia różnych rozmiarów oczek siatki z podwójnymi, zgrzewanymi naprzemiennie drutami poziomymi.

Całość wygląda niezwykle modnie gdy jest wypełniona pikselami z tworzywa sztucznego lub taśmą Flexo.

Panele dostępne są w modnym metalicznym antracycie. Jeden z najbardziej doświadczonych dystrybutorów paneli to rezydująca na Śląsku marka https://geofence.pl

Awangardowe panele ogrodzeniowe CreaZen

Niezwykle pożądane w 2020 roku będą panele CreaZen. Produkt wyróżnia wzornictwo bliskie naturze.

To nowoczesny system paneli palisadowych, których design zainspirowano naturalnymi elementami krajobrazu.

Ponadczasowo modne pozostają inspirowane klasycznym stylem Bauhaus, inddustrialne panele Basic, których charakter kojarzy się z przestrzeniami industrialnymi.

Znajdziecie je u jednego z czołowych dystrybutorów ogrodzeń w Polsce. To marka https://geofence.pl.

Jeżeli szukacie modnych ogrodzeń, zwrócie się do ekspertów ze Śląska. Ich doświadczenie, wiedza i znajomość trendów pozwolą dostosować ogrodzenie do Waszych nieruchomości.