REFORM jest grupą profesjonalistów, tworzących architekturę.  Łączy ich podobne spojrzenie na rzeczywistość, które staje się źródłem twórczej inspiracji w poszukiwaniu nieschematycznych dróg projektowania.

Marcin Tomaszewski- wybitny architekt dostarczy Państwu pomysły na oryginalny, designerski projekt biura, domu oraz wnętrza. Wg Pana Marcina architektura jest bardzo ważnym elementem naszego otoczenia. Jest to rozwijająca się forma sztuki, to sztuka codzienności, to przestrzeń, którą widzimy i tworzymy wokół siebie. To nie tylko cztery ściany, w których żyjemy, nie tylko mijane w drodze budynkiarchitektura, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, to wszystko, co nas otacza.

A co z design’em połączonym z pomysłem?

Każdy projekt rodzi się z pomysłu, idei. Następnie jest kreowanie nowego kształtu, nowej formy. Filozofię designu najlepiej oddaje cytat: „Prostota nie jest celem samym w sobie, jest wypadkową dobrego pomysłu i rozsądnych oczekiwań…”, [Paul Rand].

Kolory, kolory, kolory…

Kontrast nadaje charakter, eksponuje formę, przyciąga wzrok, budzi zainteresowanie. Nie bójmy się użyć nawet mocnych i kontrowersyjnych kolorów.

Nie masz pomysłu na uwicie swojego „gniazdka”?

Zajrzyj na:www.reformarchitekt.pl