design

Kolekcja mebli futurystycznych

Kreatywne i zabawne meble LAUN inspirowane kultową powieścią science fiction

 

 
Czym się kierować przy dobieraniu mozaiki do domu?

Mozaika to rodzaj dekoracji, który zdecydowanie cieszy się wysoką popularnością. W wykańczaniu wnętrz jest obecny od dawna, ten sposób stosowali nawet w starożytności. To rozwiązanie jest często wybierane ze względu na jego efektowność oraz piękne wzory i jednoczesną praktyczność. Mozaika jest nie tylko modna, ale również ponadczasowa, a odpowiednio dobrana potrafi zmienić wygląd całego pomieszczenia. Dowiedz się, jak wybrać mozaikę, tak aby spełniła wszystkie Twoje oczekiwania.

 
Jak wybrać meble do biura?

Aby praca była sprawna i efektywna musisz odpowiednio umeblować Twoje biuro. Istotną rolę w wyposażeniu, które znacząco wpływa na jakość Twojej pracy odgrywają meble. Zatem czego potrzebujesz, aby stworzyć odpowiednie miejsce do pracy w biurze? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie to koniecznie przeczytaj kolejne akapity.

 
Pokój dziecka na dłużej - jak nie przesłodzić w aranżacji?

Wróżki, jednorożce i superbohaterowie – to z pewnością motywy dekoracyjne, które przychodzą nam do głowy, gdy myślimy o dziecięcej aranżacji. Jeśli jednak nie chcemy, by wystrój był zbyt infantylny, bo maluch szybko z niego wyrośnie, warto nieco inaczej podejść do dekoracji wnętrza. 

 
Modne meble: krzesło antygrawitacyjne

Elastyczne i minimalistyczne krzesło Iso-Lounge wykonane ze sklejki

 
Wnętrze w stylu loft - jak dobrać odpowiednie stoły i krzesła?

Styl loftowy coraz bardziej zyskuje na popularności. Wnętrza utrzymane w tej estetyce przywołują na myśl industrialne mieszkania na nowojorskim Bronksie oraz przestrzenie, które kiedyś służyły za warsztaty czy pracownie rzemieślnicze. Jednak nie warto zniechęcać się do nieco surowego charakteru, ponieważ styl ten potrafi zaskakiwać nietuzinkową estetyką. 

 


Konkurs: modny gadżet Quicksept

Do wygrania 5 innowacyjnych gadżetów do dezynfekcji Quicksept

Konkurs: Pokoloruj dom z TP-Link

Do wygrania 3 inteligentne żarówki LED z paletą barw RGB

Konkurs na Walentynki: żeLOVE, mistLOVE i peellove

Do wygrania 1 z 3 zestawów kosmetyków FLOSLEK Laboratorium

 

Konkurs saunowy

Do wygrania klepsydra Lugaah i atrakcyjne ubrania 

Konkurs: Sposób na piękny wygląd

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków z linii All Day Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK


reklama