design

Design gadżety: MyCuppa innowacyjny kubek

Trendy 2021: Innowacyjny kubek o osobliwej nazwie MyCuppa

 
Jakie wybrać oświetlenie LED do łazienki?

Projektujesz łazienkę w swoim nowym domu? Albo myślisz o remoncie łazienki w bloku sprzed kilkudziesięciu lat? Jeżeli tak to zapraszamy do lektury dalszej części artykułu. Jednym z najważniejszych elementów łazienki jest odpowiednie oświetlenie. Dzięki niemu nadasz łazience określony charakter.

 
Stolik kawowy w złotym odcieniu  - do jakich wnętrz pasuje?

Złoty stolik kawowy w duecie z dobrze dobraną kanapą może stworzyć nie tylko bardzo stylowy i elegancki, ale też komfortowy kącik wypoczynkowy w salonie. Do jakich wnętrz pasuje? Z jakimi stylami dobrze się komponuje i w jakich aranżacjach najpiękniej eksponuje swoje walory? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie w tekście.

 
Rolety okienne - podpowiadamy które modele zasługują na szczególną uwagę

Rolety okienne to stylowa i bardzo praktyczna osłona okna. Zajmuje mniej miejsca niż klasyczne długie zasłony. Różne rodzaje rolet są gwarancją, że uda się je dobrać do każdego wnętrza.

 
Klepsydra Lugaah oświetli Twój czas

Nowoczesność, innowacyjność, funkcjonalność – tak można określić klepsydrę do saun Lugaah, która jest jedynym takim produktem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Na czym polega fenomen tego przedmiotu? Czym różni się on od tradycyjnej klepsydry? Dlaczego warto zdecydować się na zakup?

 
Wybieramy praktyczne krzesła do jadalni

Odbierasz mieszkanie od dewelopera i przymierzasz się do zakupu mebli do salonu? Chcesz stworzyć przytulną przestrzeń, integrującą rodzinę przy jednym stole? Jeśli nie wiesz, jakie meble wybrać, poniżej zgromadziliśmy najważniejsze „za” i „przeciw” podstawowych elementów wyposażenia, jakimi są krzesła drewniane i tapicerowane. Zobacz, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twoim mieszkaniu.

 


Konkurs: Pokoloruj dom z TP-Link

Do wygrania 3 inteligentne żarówki LED z paletą barw RGB

Konkurs na Walentynki: żeLOVE, mistLOVE i peellove

Do wygrania 1 z 3 zestawów kosmetyków FLOSLEK Laboratorium

 

Konkurs saunowy

Do wygrania klepsydra Lugaah i atrakcyjne ubrania 

Konkurs: Sposób na piękny wygląd

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków z linii All Day Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK

Konkurs: świąteczne gotowanie

Do wygrania 1 z 3 zestawów naczyń emaliowanych Emalia Polska Pleszew


reklama