design

Niezbędnik gamera – jak stworzyć profesjonalne stanowisko gamingowe?

Czego potrzebuje gamer? Dobry, wydajny sprzęt i zdobywane przez lata umiejętności to podstawa. Jednak nie mniej ważne jest funkcjonalne stanowisko gamingowe, które zapewni mu pełen komfort i swobodę podczas wielogodzinnych rozgrywek. Jak wyposażyć pokój gracza?

 
Mozaika turkusowa w Twojej kuchni – do jakich stylów mebli pasuje

Kiedy będziemy planować wystrój, wcale nie musimy ograniczać się do powszechnych kolorów. Możemy nieco poeksperymentować i włączyć w wystrój coś nieszablonowego, na przykład turkus. Kolor ten będzie ładnie wyglądać m.in. na mozaice.

 
Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne do twarzy – 3 wskazówki

Mamy dla ciebie kilka wskazówek jak dobrać okulary do twarzy!

 
Stylowe dekoracje do pokoju dziennego – jak dobrać idealne zasłony?

Podoba Ci się styl klasyczny i chcesz wykorzystać tkaniny do osłony okien w salonie? Zasłony to tradycyjne rozwiązanie, które możesz łączyć z firanką lub zastosować jako detal dekoracyjny uzupełniający minimalistyczne żaluzje bądź rolety. Dodadzą one aranżacji uroku i bardziej przytulnego klimatu. Jak wybrać idealne zasłony? Podpowiadamy!

 
Łatwa i szybka aranżacja wnętrz przy pomocy Pattex One For All Błyskawiczna Przyczepność

Jeśli szukasz sposobu na to, aby szybko, bezpiecznie i skutecznie zaaranżować swoje wnętrze, klej Pattex One For ALL Błyskawiczna Przyczepność Ci to ułatwi. Ten polimerowy specyfik może być używany do klejenia uniwersalnych powierzchni, a jego struktura sprawia, że początkowa przyczepność jest na wysokim poziomie do 350 kg/m2. Sprawdź, do jakich przedmiotów możesz go użyć i jak samodzielnie stworzyć stylowe oraz praktyczne wnętrze z użyciem tego produktu? Oto kilka praktycznych wskazówek. 

 
Pufy w stylu skandynawskim – idealne uzupełnienie salonu

Salon bywa pełnym energii sercem mieszkania, w którym spotykają się wszyscy domownicy na relaksie, rozmowie lub zabawie. Do pokoju dziennego zaprasza się również gości na mniej lub bardziej formalne spotkania. Taka przestrzeń wymaga zatem odpowiedniego zaplanowania oraz wykorzystania dobrze dobranych mebli wypoczynkowych.

 


Konkurs: modny gadżet Quicksept

Do wygrania 5 innowacyjnych gadżetów do dezynfekcji Quicksept

Konkurs: Pokoloruj dom z TP-Link

Do wygrania 3 inteligentne żarówki LED z paletą barw RGB

Konkurs na Walentynki: żeLOVE, mistLOVE i peellove

Do wygrania 1 z 3 zestawów kosmetyków FLOSLEK Laboratorium

 

Konkurs saunowy

Do wygrania klepsydra Lugaah i atrakcyjne ubrania 

Konkurs: Sposób na piękny wygląd

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków z linii All Day Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK


reklama