design

Aranżacje wnętrz w małych mieszkaniach

Budowa domu czy kupno mieszkania to poważne przedsięwzięcie, nie tylko pod względem finansowym. To będzie miejsce, w którym będzie się spędzać dużo czasu. Znajdzie się tam przestrzeń do relaksu, pracy, nauki, spędzania czasu z rodziną i gośćmi, dlatego warto, aby było urządzone komfortowo i generowało w domownikach wyłącznie pozytywne odczucia. 

 
Sposoby na modne wnętrze - tynki dekoracyjne, gips, a może farby strukturalne?

Remontując wnętrza zależy nam na tym, aby ich nowe odsłony były modne i dawały przyjemność z przebywania w nich. Rzeczą, która nadaje niepowtarzalnego charakteru pomieszczeniom to ich ściany, to one są odpowiedzialne za modny wyraz wnętrz. Za ich estetyczne wykończenie mogą odpowiadać tynki dekoracyjne, gipsy bądź dające wiele możliwości farby strukturalne. Różne wykończenia nadają oszałamiającego efektu, który sprawi, że twoje wnętrza będą olśniewające.

 
Wnętrza w stylu skandynawskim - co i jak?

Styl skandynawski błyskawicznie zyskał sobie rozpoznawalność jak i olbrzymią popularność poza granicami kraju, z którego się wywodzi. Cechuje go prostota form i minimalizm, ale nie w ascetycznym a bardziej przytulnym, swojskim wydaniu. Bazuje na jasnych barwach oraz wykorzystuje naturalne materiały.

 
Nowoczesne sofy do salonu. Jaką wybrać?

Nowoczesne mieszkania i domy zachwycają swoją prostotą i urodą. Ich styl zazwyczaj jest bardzo elegancki, posiadający cechy modernistyczne czy nawet futurystyczne. Cechuje się pewnym szczególnym wyborem akcesoriów, dodatków i materiałów. Jak więc do tego wszystkiego dobrać sofę, aby idealnie pasowała? Podpowiadamy i podajemy przykłady, którymi możesz się zainspirować.

 
Meble z technorattanu na taras – czy to dobry pomysł?

Piękny taras może być dumą każdego właściciela domu. Trzeba jednak przyłożyć się do odpowiedniego zaaranżowania go. Co może się przydać? Bezwzględnie nie da się obyć choćby bez nowoczesnych zestawów mebli wypoczynkowych.

 
Inteligentne lampy wiszące – jak zmieniają domowe oświetlenie?

Lampy wiszące to jeden z ważniejszych elementów systemu oświetleniowego. Pojawiają się w różnych typach pomieszczeń i we wszystkich najmodniejszych obecnie aranżacjach jako oświetlenie główne lub strefowe.

 


Konkurs: modny gadżet Quicksept

Do wygrania 5 innowacyjnych gadżetów do dezynfekcji Quicksept

Konkurs: Pokoloruj dom z TP-Link

Do wygrania 3 inteligentne żarówki LED z paletą barw RGB

Konkurs na Walentynki: żeLOVE, mistLOVE i peellove

Do wygrania 1 z 3 zestawów kosmetyków FLOSLEK Laboratorium

 

Konkurs saunowy

Do wygrania klepsydra Lugaah i atrakcyjne ubrania 

Konkurs: Sposób na piękny wygląd

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków z linii All Day Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK


reklama