design

Jaki wieszak do przedpokoju wybrać?

Wieszak na kurtki to element, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Warto jednak wybrać taki, który zapewni nam nie tylko funkcjonalność, ale dodatkowo sprawi, że przedpokój zyska wyjątkowego charakteru. Na co zwrócić szczególną uwagę wybierając wieszak do przedpokoju? 

 
Płytki do łazienki – najnowsze trendy!

Motywem przewodnim aranżacji każdej łazienki jest wykończenie ścian i podłóg. Od dekad najczęściej wykorzystywane są w tym celu płytki łazienkowe, które ze względu na olbrzymią różnorodność form, pozwalają stworzyć oryginalne i piękne wnętrza. Jakie płytki są aktualnie najbardziej popularne? W jaką stronę zmierzają światowe trendy ceramiki łazienkowej?

 
Vespa Dior

Skutery trendy: Designerska Vespa 946 powstała we współpracy z domem mody Christian Dior

 

 
Jak ładnie oświetlić ogród? Oto najpopularniejsze lampy ogrodowe na ten sezon!

Dlaczego oświetlenie w ogrodzie jest niezbędne latem? Po pierwsze, praktycznie rozświetla przestrzeń po zmroku, dzięki czemu z łatwością możemy się po niej poruszać, po drugie – buduje niepowtarzalną atmosferę i tworzy romantyczny nastrój, który sprawia, że chcemy jak najdłużej pozostać na świeżym powietrzu. Na dodatek oświetlony ogród nocą prezentuje się wyjątkowo pięknie, kiedy zielone liście i kolorowe kwiaty mienią się w blasku lamp. Jak dobrać oświetlenie zewnętrzne, aby w pełni wydobyć piękno roślinności oraz zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz domowników? Jakie lampy są najczęściej montowane w ogrodach? Oto poradnik, który rozwieje wszystkie wątpliwości!

 
Design trendy: Wyrafinowana sauna do domu

Sauny 2020: Modularna sauna domowa inspirowana lasem

 

 
Jak dobrać zasłony do salonu?

Podczas wybierania zasłon można popełnić wiele drobnych błędów, które później po skończonej aranżacji całego salonu szybko wyjdą na jaw. Nawet taka z pozoru niewielka, drobna niezgodność koloru, długości czy materiału zasłon, może niestety wpłynąć na cały charakter pomieszczenia i skutecznie pozbawić je wspaniałego wyglądu, który wcześniej tak skrupulatnie planowaliśmy. Do czego więc dobierać zasłony, aby tego uniknąć? Jak rozplanować ich długość i na jaki materiał się zdecydować?

 


Konkurs: Pokoloruj dom z TP-Link

Do wygrania 3 inteligentne żarówki LED z paletą barw RGB

Konkurs na Walentynki: żeLOVE, mistLOVE i peellove

Do wygrania 1 z 3 zestawów kosmetyków FLOSLEK Laboratorium

 

Konkurs saunowy

Do wygrania klepsydra Lugaah i atrakcyjne ubrania 

Konkurs: Sposób na piękny wygląd

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków z linii All Day Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK

Konkurs: świąteczne gotowanie

Do wygrania 1 z 3 zestawów naczyń emaliowanych Emalia Polska Pleszew


reklama