design

Łatwa i szybka aranżacja wnętrz przy pomocy Pattex One For All Błyskawiczna Przyczepność

Jeśli szukasz sposobu na to, aby szybko, bezpiecznie i skutecznie zaaranżować swoje wnętrze, klej Pattex One For ALL Błyskawiczna Przyczepność Ci to ułatwi. Ten polimerowy specyfik może być używany do klejenia uniwersalnych powierzchni, a jego struktura sprawia, że początkowa przyczepność jest na wysokim poziomie do 350 kg/m2. Sprawdź, do jakich przedmiotów możesz go użyć i jak samodzielnie stworzyć stylowe oraz praktyczne wnętrze z użyciem tego produktu? Oto kilka praktycznych wskazówek. 

 
Pufy w stylu skandynawskim – idealne uzupełnienie salonu

Salon bywa pełnym energii sercem mieszkania, w którym spotykają się wszyscy domownicy na relaksie, rozmowie lub zabawie. Do pokoju dziennego zaprasza się również gości na mniej lub bardziej formalne spotkania. Taka przestrzeń wymaga zatem odpowiedniego zaplanowania oraz wykorzystania dobrze dobranych mebli wypoczynkowych.

 
Aranżacje wnętrz w małych mieszkaniach

Budowa domu czy kupno mieszkania to poważne przedsięwzięcie, nie tylko pod względem finansowym. To będzie miejsce, w którym będzie się spędzać dużo czasu. Znajdzie się tam przestrzeń do relaksu, pracy, nauki, spędzania czasu z rodziną i gośćmi, dlatego warto, aby było urządzone komfortowo i generowało w domownikach wyłącznie pozytywne odczucia. 

 
Sposoby na modne wnętrze - tynki dekoracyjne, gips, a może farby strukturalne?

Remontując wnętrza zależy nam na tym, aby ich nowe odsłony były modne i dawały przyjemność z przebywania w nich. Rzeczą, która nadaje niepowtarzalnego charakteru pomieszczeniom to ich ściany, to one są odpowiedzialne za modny wyraz wnętrz. Za ich estetyczne wykończenie mogą odpowiadać tynki dekoracyjne, gipsy bądź dające wiele możliwości farby strukturalne. Różne wykończenia nadają oszałamiającego efektu, który sprawi, że twoje wnętrza będą olśniewające.

 
Wnętrza w stylu skandynawskim - co i jak?

Styl skandynawski błyskawicznie zyskał sobie rozpoznawalność jak i olbrzymią popularność poza granicami kraju, z którego się wywodzi. Cechuje go prostota form i minimalizm, ale nie w ascetycznym a bardziej przytulnym, swojskim wydaniu. Bazuje na jasnych barwach oraz wykorzystuje naturalne materiały.

 
Nowoczesne sofy do salonu. Jaką wybrać?

Nowoczesne mieszkania i domy zachwycają swoją prostotą i urodą. Ich styl zazwyczaj jest bardzo elegancki, posiadający cechy modernistyczne czy nawet futurystyczne. Cechuje się pewnym szczególnym wyborem akcesoriów, dodatków i materiałów. Jak więc do tego wszystkiego dobrać sofę, aby idealnie pasowała? Podpowiadamy i podajemy przykłady, którymi możesz się zainspirować.

 


Konkurs: modny gadżet Quicksept

Do wygrania 5 innowacyjnych gadżetów do dezynfekcji Quicksept

Konkurs: Pokoloruj dom z TP-Link

Do wygrania 3 inteligentne żarówki LED z paletą barw RGB

Konkurs na Walentynki: żeLOVE, mistLOVE i peellove

Do wygrania 1 z 3 zestawów kosmetyków FLOSLEK Laboratorium

 

Konkurs saunowy

Do wygrania klepsydra Lugaah i atrakcyjne ubrania 

Konkurs: Sposób na piękny wygląd

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków z linii All Day Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK


reklama