Aranżacja stylowego i nowoczesnego salonu z wykorzystaniem kleju montażowego

Z pewnością wiesz, jak wygląda industrialny salon ozdobiony nowoczesnymi płytami betonowymi, które są doskonałą oprawą dla zawieszonego na ścianie płaskiego telewizora. Czy jednak wiesz czym błyskawicznie przykleić beton w formie płaskiej płyty? Jeśli i Ty wybrałeś ten stylowy element dekoracyjny, klej Pattex Błyskawiczna Przyczepność będzie pomocny w estetycznym i szybkim montażu. W tym celu wystarczy zaaplikować go na powierzchnię płyty betonowej lub kamiennej w sposób liniowy lub falisty. Ostatnim krokiem jest krótkie i równomierne dociśnięcie elementu do ściany.

Pamiętaj, że Pattex ONE FOR ALL będzie pomocny także podczas montowania listew przypodłogowych i przysufitowych, okładzin gipsowych i ceramicznych oraz innych dekoracji ściennych lub też kasetonów sufitowych. Przykleisz nim również dekoracyjne listwy marmurowe na kominek oraz parapety.

Szybka aranżacja każdej łazienki z klejem montażowym Pattex ALL FOR ONE Błyskawiczna Przyczepność

Klej polimerowy Pattex ONE FOR ALL Błyskawiczna Przyczepność to produkt, który pomoże Ci szybko i precyzyjnie zaaranżować łazienkę. Użyjesz go m.in. do:

 

  • przytwierdzenia glazury,
  • solidnego przyklejenia lustra,
  • montażu akcesoriów łazienkowych (uchwytu na papier, wieszaków, mydelniczki, dozowników),
  • elementów ozdobnych.

 

Pamiętaj, że w celu niewidocznego montażu umywalki najlepiej jest użyć kleju z serii ONE FOR ALL w wersji Crystal.

Jak samodzielnie zaaranżować unikalną kuchnię z Pattex Błyskawiczna Przyczepność?

Jeśli chcesz  trwale i szybko zamontować kuchenną ceramikę, mini szafki, uchwyty lub parapety — dzięki błyskawicznym rozwiązaniu firmy Pattex uda Ci się osiągnąć zamierzony efekt. Bardzo przydatnym źródłem informacji i porad są filmy Patex, w których specjaliści wizualizują, jak dokładnie trzeba postępować i w jakiej ilości nakładać klej. Pamiętaj, że niezależnie od tego, jakie pomieszczenie urządzasz, Pattex Błyskawiczna Przyczepność umożliwi Ci bezpieczny montaż ciężkich elementów bez potrzeby długotrwałego dociskania. Dzięki temu już chwilę po instalacji jednego detalu możesz przejść do klejenia następnej płytki, uchwytu lub płyty.