Marzec to miesiąc, w którym w sposób szczególny pamiętamy o kobietach. Ani się obejrzymy, a wiosna rozwinie się w pełni i nastanie sezon pierwszych komunii, ślubów, Dzień Matki. Póki jeszcze pogoda nie zachęca do długich spacerów, możemy spokojnie, w domowym zaciszu zaprojektować prezenty dla najbliższych.

Jak to zrobić?
Teraz to naprawdę proste. W sklepie crystalcity.pl możemy sami zadecydować jak ma wyglądać upominek, który zostanie wygrawerowany wewnątrz kryształu. Połączenie nowoczesnej technologii laserowej oraz własnej pomysłowości sprawi, że uzyskamy niezwykły i niepowtarzalny prezent.

W pierwszej kolejności należy zdecydować się na typ kryształu oraz rodzaj wizerunku jaki ma zostać w nim uwieczniony – płaskie zdjęcie 2D czy też portret 2.5D. Ta druga opcja oznacza wydobycie efektu przestrzenności ze zwykłego zdjęcia. Korzystając ze specjalnego konfiguratora można łatwo załadować zdjęcie, wpisać dedykację i od razu zobaczyć jak będzie wyglądał nasz indywidualnie zaprojektowany prezent. Cała procedura trwa zaledwie kilka minut, a serwis crystalcity.pl umożliwia nam zrobienie wyjątkowych zakupów z dowolnego miejsca, jedynie przy użyciu komputera podłączonego do Internetu. Po kilku dniach upominek dotrze na wskazany przez nas adres.

Portret osoby w krysztale to tylko jedno z wielu zastosowań technologii podpowierzchniowego grawerowania laserem. Ta technika pozwala też na wykonywanie modeli 3D przedmiotów, budynków i innych obiektów w bryłach szklanych. Na prezent świetnie nadają się trójwymiarowe kwiaty - pojedyncze lub w bukietach - wygrawerowane w krysztale. Taki wieczny kwiat wraz ze zindywidualizowaną dedykacją będzie stanowił jedyną w swoim rodzaju pamiątkę wyjątkowej okazji.

Więcej informacji dostępnych na www.crystalcity.pl