Na "Dwell on Design show" w Los Angeles, projektant Joe Wilkerson zaprezentował swój najnowszy projekt - the M21 Flat Panel. Nazwa mówi niewiele, ale ten nietypowy telewizor stanowi adaptację stylu w jakim budowano szklane pudełka w połowie zeszłego wieku. Nie przeszkodziło to w umieszczeniu w środku ultranowoczesnego, plazmowego ekranu o przekątnej 42 cali.

Obok ekranu, bardzo nowoczesny jest także przestrzenny system dźwięku zamontowany w oldskoolowej obudowie. Telewizor nawiązuje do rozrywkowych konsol telewizyjnych, których sprzedaż rozpoczęła się w USA w latach 50-tych. W owych czasach, bardzo trendy było posiadać telewizor całkowicie zabudowany drewnem. Na uwagę zasługuje fakt, że Wilkerson próbuje zrewitalizować ten styl prawie 60 lat później.

Testowy egzemplarz miał za zadanie sprawdzić reakcję potencjalnego konsumenta. Wilkerson nie przytacza więc ani specyfikacji urządzenia ani też nie podaje informacji o jego dostępności. Zaintersowanych zachęcamy do kontaktu z autorem projektu poprzez stronę internetową, http://wilkersonfurniture.com.