Wallpaper Design Awards
Ostatnio na portalu trendu.pl prezentowaliśmy kandydatów do tytułu miejsca ?top spot?. Dziś przedstawiamy inne kandydatury, tym razem walczące o tytuł najlepszego, wschodzącego produktu.

Korres Suncare ? w Polsce niestety firma jest jeszcze mało znana, ale na Zachodzie cieszy się już dużą renomą. W tym roku zachwyciła nas swoją nową linią ochronną. Firma Korres łączy wiedzę homeopatyczną ze współczesną technologią przeciwsłoneczną, korzystając przy tym z wysokiej jakości składników aktywnych, pochodzących z wyciągu roślin i niezbędnych olejów. Dodatkowo opakowania produktów linii ochronnej stoją na bardzo wysokim poziomem graficznym. Gdyby tylko w Polsce takie kremy były dostępne, mogłabym śmiało wyjść z nimi nawet na plażę w San Trope!

Prada dla mężczyzn ? elegancki zapach sygnowany renomowaną marką. Mężczyzna Prada jest atletyczny, inteligentny, wrażliwy i świeży. Jego urok zawiera się głównie w detalach. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na śmiałą i ponadczasową linię opakowań.

Kosmetyki Serge Lutens - ponadczasowa elegancja. Serge Lutens wypuścił niedawno stworzoną dla Shiseido linię kosmetyków, która łączy staromodny glamour ze współczesnym projektem i wysokimi technologicznie formułami.

Skeen ? kosmetyki ochronne dla mężczyzn. Aby ugruntować sobie miejsce na konkurencyjnym rynku światowym, produkty nie tylko muszą przynosić efekty, ale już samo ich opakowanie i projekt graficzny muszą przyciągać uwagę. Dlatego Pedro Garcia Maggi stworzył dla Skeen projekt o doskonałej równowadze pomiędzy istotą i stylem.

Zapach Smiley ? recepta na szczęście? Po długich badaniach Firmenich powstał koktajl składników, który stymuluje produkcję hormonów szczęścia. Futurystyczne opakowanie dla produktu zaprojektował Ora Ito.