Panele ogrodzeniowe Zenturo to linia produktów o unikalnym, niezwykle modnym wzornictwie.

Kreatywne i nowoczesne rozwiązanie to designerskie ogrodzenie i element architektury ogrodowej, kreujący najnowsze trendy.

Panele ogrodzeniowe Zenturo to nowoczesny produkt, który wyróżni Twój dom, nadając mu minimalistyczny charakter.

Uniwersalne i modne panele ogrodzeniowe Zenturo

Wielofunkcyjne panele to kreatywne narzędzie kreowania przestrzeni. Panele ogrodzeniowe Betafence można stosować jako element wpływający na prywatność i kameralny charakter otoczenia.

Nadają się jako podpórki dla roślin pnących lub dekoracyjny ogrodowy murek gabionowy. Wszystko zależy od wyobraźni właściciela. Zenturo spełnią wszelkie ewentualne koncepcje związane z wystrojem ogrodu, ale również są doskonałym zabezpieczeniem przestrzeni.

Najwyższa jakość i trwałość

Produkty Betafence, w tym panele ogrodzeniowe Zenturo wyróżnia wysoka jakość wykonania i trwałość.

Panele Zenturo są zgrzewane z drutów cynkowanych, a następnie powlekane poliestrem o wysokiej przyczepności, co zapewnia doskonałą jakość i długą żywotność produktu.

Szybki i prosty montaż

Dodatkowym atutem paneli ogrodzeniowych Zenturo jest prosty montaż. Panele przykręca się do słupów za pomocą specjalnych mocowań oraz łączy przeciwległe ścianki łącznikiem zabezpieczającym przed odkształcaniem. Brzmi skomplikowanie, ale wbrew pozorom montaż możemy przeprowadzić samodzielnie.

Więcej informacji na: https://geofence.pl/