gadzety

Przewodnik po lodówkach dla początkujących

Lodówka jest jednym ze sprzętów AGD, które znajduje się w każdym domu. Jej zadaniem jest ułatwienie przechowywania produktów spożywczych, które wymagają przebywania w niskiej temperaturze. Pozwala to znacznie wydłużyć ich przydatność do spożycia, a także zapobiegać przed rozwojem bakterii, które mogłyby negatywnie wpływać na zdrowie. Wiele osób poszukujących nowej lodówki zastanawia się, jaki model wybrać. Warto dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę, kupując konkretną lodówkę do swojego domu.

 
Gadżety lato 2021: Grill dla podróżnika

Modne gadżety: Przenośny grill marki Weber

 
5 pomysłów na prezent na Dzień Ojca

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami, a Ty w dalszym ciągu nie masz upominku dla swojego taty? Zapoznaj się z naszymi pomysłami na prezent na Dzień Ojca! To praktyczne podarunki, które przypadną do gustu każdemu tacie.

 
Jak znaleźć dobry serwis Apple?

Nowoczesne sprzęty marki Apple - komputery, laptopy czy telefony mimo starannego dopracowania mogą ulegać awariom. Ponieważ jest to sprzęt elektroniczny o zaawansowanej konstrukcji, warto w razie nieprawidłowego działania czy usterki zadbać o właściwe serwisowanie. Co wyróżnia dobry serwis Apple, jak szukać go w większych miastach takich jak Kraków, Katowice czy Lublin?

 
Oferta na kartę, rozwiązanie na lata

Po co się ograniczać, skoro oferta na kartę może przynieść naprawdę wiele korzyści. Zero ograniczeń w kwestii umów z operatorem, niepotrzebnych wydatków i płacenia za abonament – po prostu wygoda i swoboda. Wystarczy tylko kupić starter.

 
Na co zwracać uwagę kupując narzędzia ogrodowe?

Posiadanie choćby niewielkiego kawałka zieleni koło domu wymaga zakupu podstawowych narzędzi ogrodniczych. Przydadzą się zarówno narzędzia mechaniczne, a więc przede wszystkim kosiarka, ale również mniejsze narzędzia ręczne, takie jak szpadel, grabie, sekator czy kopaczka, dzięki którym będzie można zadbać o posadzone w ogrodzie rośliny. Wybór narzędzi ogrodniczych jest bardzo duży, dlatego warto zastanowić się, na co zwracać uwagę kupując narzędzia ogrodnicze.

 


Konkurs: Pokoloruj dom z TP-Link

Do wygrania 3 inteligentne żarówki LED z paletą barw RGB

Konkurs na Walentynki: żeLOVE, mistLOVE i peellove

Do wygrania 1 z 3 zestawów kosmetyków FLOSLEK Laboratorium

 

Konkurs saunowy

Do wygrania klepsydra Lugaah i atrakcyjne ubrania 

Konkurs: Sposób na piękny wygląd

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków z linii All Day Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK

Konkurs: świąteczne gotowanie

Do wygrania 1 z 3 zestawów naczyń emaliowanych Emalia Polska Pleszew


reklama