gadzety

Czym się kierować podczas wyboru zestawu słuchawkowego do pracy zdalnej?

Praca zdalna wymaga szczególnego przygotowania, a zdecydowanie największej uwagi wymaga zapewnienie możliwości komunikacji. Mogłoby się wydawać, że już proste zestawy słuchawkowe z mikrofonem rozwiązują ten problem, ale nie. Do takiego wniosku mógłby dojść tylko ktoś, kto pracuje z nimi parę minut, a nie kilka godzin.

 
Rangi w CS:GO – o czym mowa?

CS:GO, czyli Counter-Strike: Global Offensive to popularna strzelanka sieciowa, która od wielu lat nie schodzi z list popularności. Znają ją zarówno młodsi, jak i starsi gracze. Często też słyszy się w jej kontekście o rangach. O czym tak naprawdę mowa?

 
Przewodnik po lodówkach dla początkujących

Lodówka jest jednym ze sprzętów AGD, które znajduje się w każdym domu. Jej zadaniem jest ułatwienie przechowywania produktów spożywczych, które wymagają przebywania w niskiej temperaturze. Pozwala to znacznie wydłużyć ich przydatność do spożycia, a także zapobiegać przed rozwojem bakterii, które mogłyby negatywnie wpływać na zdrowie. Wiele osób poszukujących nowej lodówki zastanawia się, jaki model wybrać. Warto dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę, kupując konkretną lodówkę do swojego domu.

 
Gadżety lato 2021: Grill dla podróżnika

Modne gadżety: Przenośny grill marki Weber

 
5 pomysłów na prezent na Dzień Ojca

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami, a Ty w dalszym ciągu nie masz upominku dla swojego taty? Zapoznaj się z naszymi pomysłami na prezent na Dzień Ojca! To praktyczne podarunki, które przypadną do gustu każdemu tacie.

 
Jak znaleźć dobry serwis Apple?

Nowoczesne sprzęty marki Apple - komputery, laptopy czy telefony mimo starannego dopracowania mogą ulegać awariom. Ponieważ jest to sprzęt elektroniczny o zaawansowanej konstrukcji, warto w razie nieprawidłowego działania czy usterki zadbać o właściwe serwisowanie. Co wyróżnia dobry serwis Apple, jak szukać go w większych miastach takich jak Kraków, Katowice czy Lublin?

 


Konkurs: modny gadżet Quicksept

Do wygrania 5 innowacyjnych gadżetów do dezynfekcji Quicksept

Konkurs: Pokoloruj dom z TP-Link

Do wygrania 3 inteligentne żarówki LED z paletą barw RGB

Konkurs na Walentynki: żeLOVE, mistLOVE i peellove

Do wygrania 1 z 3 zestawów kosmetyków FLOSLEK Laboratorium

 

Konkurs saunowy

Do wygrania klepsydra Lugaah i atrakcyjne ubrania 

Konkurs: Sposób na piękny wygląd

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków z linii All Day Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK


reklama