gadzety

Gadżety lato 2021: Grill dla podróżnika

Modne gadżety: Przenośny grill marki Weber

 
5 pomysłów na prezent na Dzień Ojca

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami, a Ty w dalszym ciągu nie masz upominku dla swojego taty? Zapoznaj się z naszymi pomysłami na prezent na Dzień Ojca! To praktyczne podarunki, które przypadną do gustu każdemu tacie.

 
Jak znaleźć dobry serwis Apple?

Nowoczesne sprzęty marki Apple - komputery, laptopy czy telefony mimo starannego dopracowania mogą ulegać awariom. Ponieważ jest to sprzęt elektroniczny o zaawansowanej konstrukcji, warto w razie nieprawidłowego działania czy usterki zadbać o właściwe serwisowanie. Co wyróżnia dobry serwis Apple, jak szukać go w większych miastach takich jak Kraków, Katowice czy Lublin?

 
Oferta na kartę, rozwiązanie na lata

Po co się ograniczać, skoro oferta na kartę może przynieść naprawdę wiele korzyści. Zero ograniczeń w kwestii umów z operatorem, niepotrzebnych wydatków i płacenia za abonament – po prostu wygoda i swoboda. Wystarczy tylko kupić starter.

 
Na co zwracać uwagę kupując narzędzia ogrodowe?

Posiadanie choćby niewielkiego kawałka zieleni koło domu wymaga zakupu podstawowych narzędzi ogrodniczych. Przydadzą się zarówno narzędzia mechaniczne, a więc przede wszystkim kosiarka, ale również mniejsze narzędzia ręczne, takie jak szpadel, grabie, sekator czy kopaczka, dzięki którym będzie można zadbać o posadzone w ogrodzie rośliny. Wybór narzędzi ogrodniczych jest bardzo duży, dlatego warto zastanowić się, na co zwracać uwagę kupując narzędzia ogrodnicze.

 
Jaki zegarek do biegania z GPS wybrać?

Chcesz uprawiać sport w terenie? Przygotowujesz się do zawodów? A może po prostu lubisz piesze wycieczki? W takim razie koniecznie postaw na zegarek do biegania z GPS! Dzięki niemu możesz sprawdzać dystans, porównywać wyniki i odnaleźć drogę do domu. Dowiedz się zatem, jak wybrać dobry zegarek do biegania z GPS.

 


Konkurs: modny gadżet Quicksept

Do wygrania 5 innowacyjnych gadżetów do dezynfekcji Quicksept

Konkurs: Pokoloruj dom z TP-Link

Do wygrania 3 inteligentne żarówki LED z paletą barw RGB

Konkurs na Walentynki: żeLOVE, mistLOVE i peellove

Do wygrania 1 z 3 zestawów kosmetyków FLOSLEK Laboratorium

 

Konkurs saunowy

Do wygrania klepsydra Lugaah i atrakcyjne ubrania 

Konkurs: Sposób na piękny wygląd

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków z linii All Day Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK


reklama