gadzety

Modne gadżety: ECOFLOW DELTA 2 przenośne źródło energii o imponującej mocy

Innowacyjne gadżety: Stacja zasilania Ecoflow Delta 2 niezbędnym gadżetem wobec kryzysu energetycznego

 
Zabawki edukacyjne dla dzieci – jakie wybrać?

Rozwój dziecka zaczyna się już od pierwszych dni życia. Jednak nie wszyscy rodzice wiedzą, jak duże efekty przynosi nauka poprzez zabawę. Połączenie przyjemnego z pożytecznym to idealny sposób na wspieranie rozwoju zainteresowań i umiejętności malucha. Obecnie w sklepach można znaleźć wiele zabawek edukacyjnych, które są nieocenioną pomocą dydaktyczną. Jak wybrać odpowiednią? Dowiedz się, czym kierować się podczas zakupów.

 
Zostań Mistrzem Spinjitzu wraz z drużyną NINJAGO!

Bohaterowie serii LEGO Ninjago są z nami już od ponad 10 lat! Historie dzielnych ninja oparte na uniwersalnych życiowych prawdach podbijają serca kolejnych roczników. Twoje dziecko z pewnością marzy o zostaniu jednym z Mistrzów Spinjitzu i po obejrzeniu każdego odcinka odtwarza scenki z serialu lub improwizuje własne historie. Jeżeli chcesz dostarczyć jego bujnej wyobraźni więcej bodźców i zachęcić go do bardziej zaawansowanej zabawy, wybierzcie wspólnie jeden z zestawów LEGO Ninjago. Dołącz do wspólnego konstruowania modeli i układaj klocki razem ze swoją pociechą. Wspólna zabawa może zacieśniać więzi rodzinne i motywuje do częstszego spędzania czasu razem.

 

 
Samodzielna wymiana baterii iPhone krok po kroku - zrób to sam!

Na pewnym etapie korzystania z naszego smartfona zauważamy, że wydajność jego baterii spada, a my jesteśmy zmuszeni do coraz częstszego ładowania urządzenia. To znak, że starą baterię, należy zastąpić nową. Udając się jednak do profesjonalisty, musimy liczyć się ze sporymi kosztami, rzędu kilkudziesięciu złotych. Aby ich uniknąć, baterię można wymienić samodzielnie. Co więcej, nie jest to tak trudne, jak się wydaje. Dzisiaj pokażemy jak szybko i łatwo, ale jednocześnie skutecznie przeprowadzić wymianę baterii w telefonach iPhone na przykładzie modeli iPhone XS, iPhone X oraz iPhone 11.

 

 
Długopisy z grawerem – doskonały sposób na promocję marki

Długopisy to jeden ze sprawdzonych sposób na promocję marki, z którego bardzo chętnie korzystają różne firmy. 

 
W jaki sposób można ładować urządzenia światłem słonecznym?

Wykorzystanie potencjału energii słonecznej do generowania energii elektrycznej sprawdza się nie tylko w skali domowych instalacji PV, ale też mniejszej. Można wykorzystać ładowarki solarne albo powerbank solarny do tego, żeby naładować domowe urządzenia.

 

 


Konkurs: modny gadżet Quicksept

Do wygrania 5 innowacyjnych gadżetów do dezynfekcji Quicksept

Konkurs: Pokoloruj dom z TP-Link

Do wygrania 3 inteligentne żarówki LED z paletą barw RGB

Konkurs na Walentynki: żeLOVE, mistLOVE i peellove

Do wygrania 1 z 3 zestawów kosmetyków FLOSLEK Laboratorium

 

Konkurs saunowy

Do wygrania klepsydra Lugaah i atrakcyjne ubrania 

Konkurs: Sposób na piękny wygląd

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków z linii All Day Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK


reklama