Dlaczego warto wybrać Casio?

Jeśli zależy ci na tym, by twój zegarek służył ci przez wiele lat i był niezawodny, powinieneś wybrać produkty firmy Casio. Ta marka posiada wieloletnią tradycję i doświadczenie w produkcji nie tylko zegarków, ale również innych elektronicznych urządzeń, które towarzyszą nam w życiu codziennym. Przez wiele lat marka wypracowała sobie charakterystyczny styl, a dodatkowo wprowadziła bardzo wiele innowacyjnych rozwiązań, które są nieocenioną pomocą w pracy, nauce, a także podczas uprawiania sportu.

G-Shock dla miłośników sportów ekstremalnych

Jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie, a jednocześnie najbardziej wytrzymałych, są zegarki z serii Casio G-Shock, które tworzone i testowane są przez specjalnie do tego zatrudnionych naukowców, dbających o wszystkie szczegóły. Modele G-Shock powstały z myślą o ludziach, którzy są najbardziej wymagający i uwielbiają ekstremalne sporty, jak również wyprawy w nieznane.

Idealnym przykładem dla najbardziej wymagających jest Casio G-Shock MTG-B1000BD-1AER, który został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Są one odporne na zarysowania, korozję, wysoką temperaturę i wstrząsy, a także na wszystkie niesprzyjające i ekstremalne warunki, występujące w środowisku naturalnym.

Model ten posiada wiele zalet, które ułatwią korzystanie z niego, w tym ładowanie solarne oraz możliwość łączenia się ze smartfonem, co ułatwia ustawianie daty i czasu, a także wielu innych udogodnień. Idealnie nadaje się dla profesjonalnych nurków, gdyż można z nim nurkować do 200 metrów głębokości. Z pewnością jest to wymarzony gadżet dla najbardziej wymagających, a dodatkowo zachwyca swoim niebanalnym i charakterystycznym wyglądem, po którym tak łatwo jest rozpoznać  produkty firmy Casio.

Dla kobiet

Specjalnie dla kobiet powstała seria Casio Sheen. Są to stylowe zegarki, które zachwycają swoją elegancją i modnym designem. Stanowią idealne dopełnienie do stylizacji i mogą pełnić funkcję ekskluzywnej i niebanalnej biżuterii, która z pewnością przyciągnie spojrzenia.

Idealnym przykładem jest Casio Sheen She-3066PG-4AUEF. Wykonany jest ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota i ozdobiony błyszczącymi kryształkami Swarovskiego. W obecnym czasie jest to najbardziej pożądane zestawienie w świecie mody, które sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Całość jest odporna na zarysowania i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Zegarek jest wodoszczelny, więc nie zawiedzie cię nawet podczas pływania. Z kolei dzięki odpowiednio dobranym materiałom jest przyjazny dla alergików. Będzie idealnie pasował nie tylko na wyjście ze znajomymi, ale również podczas spotkań biznesowych.

fot. materiały prasowe