Większość czasu spędzamy w łóżku. Co bardziej leniwi, spędzają w nim większą część życia. Pisanie o łóżkach należy więc do niewątpliwych przyjemności.

Rocho Bobois zbudowało silną markę oferujac stylowe, ekskluzywne wyposażenie wnętrz.
Z czasem firma zrezygnowała z szerokiego targetu i poszła w kierunku high-end. Nie ma już miejsca na żadne kompromisy w zakresie designu, komfortu czy użytych materiałów.

Premierę miała niedawno najnowsza kolekcja luksusowych łóżek od Rocho Bobois. Pierwszy prezentowany dziś model nazywa się Marina i dostępny jest w cenie $10,500. Za design odpowiadało studio Sacha Lakic a inspirację zaczerpnięto ze stylu, w jakim projektowane są luksusowe łóżka na jachtach. Przepiękna biała skóra i orzechowe motywy to kwintesencja stylu RB. Komplet wyposażony jest w mechaniczne zagłówki i ukryte schowki. Ciężko się oprzeć eleganckiemu, inspirowananemu stylem marynistycznym wyglądowi.

Drugie łóżko nazwano Anarima. Ceny startują od $7,000. Jest subtelne i luksusowe. Regulowane zagłówki przynoszą nadspodziewany komfort. Jeśli lubisz eleganckie rozwiązania, Anarima to coś dla Ciebie. Oba łóżka to zdecydowanie produkty z kategorii must have.