Wymiana baterii

Po pewnym czasie użytkowania możemy zauważyć, że częstotliwość ładowania zwiększa się. Dodatkowo wydajność smartfona ulega znacznemu pogorszeniu. W takich sytuacjach konieczna może okazać się wymiana baterii iPhone. Jest to usługa, która w zdecydowanej większości przypadków realizowana jest niemalże od ręki, w ciągu dwóch godzin od przekazania urządzenia. Po zakończeniu procesu diagnozy klient informowany jest o kondycji baterii, mianowicie o poziomie żywotności, a także liczbie cykli ładowania. Jeśli zgodzimy się na określone koszty, wówczas specjaliści niemalże natychmiastowo przystępują do naprawy. Jest ona bardzo bezpieczna, powszechnie uznawana jako bezinwazyjna.

Wymiana szybki

Dość często spotykanym problemem jest również pęknięta szybka. Do takich usterek dochodzi najczęściej w wyniku upadku smartfona z dużej wysokości lub jego przygniecenia. Wiele osób twierdzi wówczas, że niezbędny jest zakup nowego urządzenia, co w rzeczywistości nie jest prawdą. Doskonałym rozwiązaniem jest wymiana szybki iPhone. Usługa ta również wykonywana jest od ręki i trwa maksymalnie 90 minut. W wyniku dokonania naprawy możemy cieszyć się z iPhone-a, który wygląda zupełnie jak chwilę po zakupie. Wbrew pozorom cały proces nie należy do najbardziej skomplikowanych, w konsekwencji prawdopodobieństwo niepowodzenia jest znikome.

W jaki sposób usunąć usterki iPhone-a?

Urządzenia marki Apple są dość skomplikowane w budowie. Dlatego też jeśli dojdzie do ich awarii, wówczas naprawa jest dość problematyczna. Właśnie z tego powodu nie powinniśmy dokonywać napraw na własną rękę. W tym celu niezbędna jest wiedza, a także odpowiednie podejście. Tylko profesjonalne podejście sprawi, że telefon będzie w pełni sprawny. Zdecydujmy się na profesjonalny serwis Apple Poznań - pracują tam specjaliści, którzy doskonale znają się na pracy, którą wykonują. Mamy wówczas pewność co do wysokiej jakości usług. Powierzamy telefon doświadczonym osobom, którzy zrobią wszystko co w ich mocy, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia.