Wakacje to sezon ogórkowy jeżeli chodzi o wydawanie nowych gier. Premiery oczekiwanych przez graczy tytułów następują zazwyczaj w okresie od września do grudnia każdego roku. Nie inaczej będzie w roku bieżącym. Oto kilka interesujących zapowiedzi.

Na rynku symulatorów piłki nożnej do okresu kilku lat wstecz był monopol - FIFA, co roku wydawana przez EA Sports. Swego czasu wydano jednak bardzo dobre Pro Evolution Soccer i to ten tytuł panował jakiś czas. Obecnie mamy fanów zarówno jednego jak i drugiego tytułu. Zobaczymy, co przyniosą najnowsze wersje obu tych gier. Może znowu zapadnie jakieś ciekawe rozstrzygnięcie?

Fanom gier samochodowych polecamy kolejną odsłonę serii Need For Speed. Opatrzona przydomkiem Shift wersja będzie skupiać się na wyścigach na zamkniętych torach. To ciekawe, bowiem od kilku lat praktycznie każda gra z tej serii traktuje o czymś innym. Jak będzie ze shiftem - dowiemy się już za niecały miesiąc.

Zwolennikom sieciowej rozgrywki należy przypomnieć o kolejnym dodatku do słynnego już World of Warcraft. Nowi wrogowie, nowe rasy, nowe lokacje, nowe wyzwania... To wszystko już na początku roku 2010.

Czy nasza cierpliwość zostanie nagrodzona i tytuły te spełnią oczekiwania graczy odliczających dni do premiery?