Co powinieneś wiedzieć o karcie podarunkowej Empik?

Bon podarunkowy Empik to szybki, wygodny i co najważniejsze bezpieczny sposób płatności za produkty i usługi oferowane przez salony Empik. Środki dostępne na karcie podarunkowej można wykorzystać w sklepach stacjonarnych lub na platformie online. Za jej pomocą możliwe jest dokonywanie płatności, nawet jeśli nie posiada się karty płatniczej lub konta w banku. Karta prezentowa Empik jest aktywna przez 12 miesięcy od daty jej wystawienia. Nie trzeba więc wykorzystywać jej od razu, a dostępną kwotę można wydać na kilka razy.

Karta prezentowa Empik – ulubione książki na wyciągnięcie ręki

Salony Empik posiadają bogatą ofertę książek z każdego gatunku. Zaopatrzą się w nich miłośnicy literatury pięknej, obyczajowej, powieści kryminalnych, horrorów, romansów czy reportaży. Karta podarunkowa Empik pozwoli zagłębić się w świat czytelniczych emocji i przygód. Posiadacze czytników e-booków zaopatrzą się w elektroniczne wersje swoich ulubionych pozycji. Usługa Empik Go pozwala cieszyć się literaturą nawet podczas pracy czy jazdy samochodem dzięki szerokiemu wyborowi audiobooków.

Co jeszcze oferują salony Empik? Karta podarunkowa daje wiele możliwości

Oferta salonów Empik nie ogranicza się jednak jedynie do pozycji książkowych. Asortyment sklepu stanowią również albumy muzyczne, artykuły szkolne i papiernicze, urządzenia i gadżety elektroniczne, gry wideo, a także prasa i produkty motoryzacyjne. Karta podarunkowa Empik pozwala kompleksowo zaopatrzyć się w przydatne artykuły pozwalające rozwijać pasję lub po prostu służące do przyjemnego spędzania wolnego czasu.

Niezapomniane emocje dzięki sklepowi Empik. Karta podarunkowa może posłużyć do zakupu biletów

Za pośrednictwem Empiku można nabyć bilety na liczne wydarzenia sportowe i kulturalne organizowane na terenie całego kraju. Bon podarunkowy Empik może sprawić wiele radości osobom, które ponad wszystko cenią sobie wyjątkowe wydarzenia, dzięki którym mogą tworzyć nowe wspomnienia.

Zakupy w sklepie Empik. Karta podarunkowa jest dostępna w Żabce

Karta podarunkowa Empik to świetna propozycja na prezent dla rodziny lub przyjaciół. Zakupić ją można w sklepach Żabka. Doładuj kartę podarunkową kwotą w zakresie od 50 do 500 zł. Po pomyślnie zakończonej transakcji sprzedawca wyda voucher wraz ze specjalnym paragonem. Znajdziesz na nim kod doładowujący wraz z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi aktywacji karty podarunkowej.