Marka Dahua Technology to jeden z największych na świecie dostawców profesjonalnych systemów monitoringu wizyjnego. W swoim portfolio producent posiada szereg niezawodnych rozwiązań z zakresu instalacji wideo nadzoru dopasowanych do rozmaitych zastosowań. Wśród bogatego asortymentu produktowego można znaleźć zarówno rejestrator Dahua dla domu, jak i firmy. Producent oferuje także wysokiej klasy urządzenia sieciowe.

Jakie rejestratory do monitoringu oferuje marka Dahua?

Na początku odpowiemy na pytanie, jakie rejestratory do monitoringu oferuje marka Dahua. W ofercie można znaleźć urządzenia hybrydowe, które łączą w sobie zalety technologii analogowej oraz cyfrowej. Umożliwiają podłączenie wielu kamer pracujących w standardach IP, AHD, HD-CVI, CVBS oraz HD-TVI. Warto wspomnieć, iż wybrane modele mogą być wyposażone w szereg dodatkowych portów komunikacyjnych, takich jak USB, HDMI czy VGA.

Na uwagę zasługują ponadto szerokie możliwości eksploatacji, podglądu na żywo oraz zarządzania, jakie oferuje rejestrator Dahua. Urządzenia mogą być obsługiwane zarówno poprzez web serwer (strona w przeglądarce www), jak i oprogramowanie komputerowe czy aplikację mobilną na systemy iOS oraz Android. Dodajmy, że sam sprzęt charakteryzuje się wysoką wydajnością i niezawodnością, i działa w oparciu o system operacyjny Linux.

Jakie zalety ma rejestrator Dahua?

Wybór sprzętu opisywanego przez nas producenta niesie za sobą szereg korzyści zarówno w zastosowaniach domowych, jak i komercyjnych. Jakie zalety ma rejestrator Dahua?

 

  • Możliwość podłączenia kamer w różnych technologiach, co jest szczególnie pożądane w przypadku modernizacji istniejących systemów analogowych.
  • Obsługę wydajnych i szybkich kodeków kompresji wideo, wśród których można wymienić H.265, H.265+, H.264, H.264+ oraz MPEG4.
  • Rejestrator Dahua może być obsługiwany poprzez aplikację mobilną, oprogramowanie komputerowe oraz interfejs web.
  • Urządzenia do systemów monitoringu video tego producenta obsługują także szereg nowoczesnych protokołów sieciowych.
  • Sprzęt może zostać wyposażony w pojemny dysk twardy HDD o rozmiarze nawet kilkunastu terabajtów – zależnie od wybranego modelu.

 

Warto wspomnieć, iż rejestratory Dahua oferuje profesjonalny polski sklep internetowy z elektronicznymi systemami bezpieczeństwa, czyli Sklep EC System.

Jakie parametry wziąć pod uwagę, wybierając rejestrator Dahua?

Często spotykamy się z pytaniem, jakie parametry wziąć pod uwagę, wybierając rejestrator Dahua. Przede wszystkim warto zacząć od liczby kanałów, która będzie nam potrzebna. Należy uwzględnić zarówno istniejące już kamery analogowe i IP, jak i ewentualne plany rozbudowy systemu w przyszłości. W ten sposób unikniemy konieczności ponownego zakupu rekordera video do monitoringu, gdy będziemy chcieli zamontować dodatkowe urządzenia IP Camera.

Kolejnym ważnym aspektem jest liczba użytkowników, którzy będą mieli dostęp do podglądu na żywo, archiwalnych zapisów z monitoringu czy ustawień konfiguracyjnych sprzętu. Dostępne na rynku rejestratory Dahua – w zależności od modelu – są w stanie obsłużyć kilkadziesiąt połączeń zdalnych. Dodajmy, że urządzenia posiadają porty HDMI i VGA, dzięki którym można wyprowadzić sygnał video bezpośrednio ze sprzętu rejestrującego na telewizor w centrum monitoringu.

Praktyczne rejestratory Dahua w dobrej cenie!

Wiesz już, że marka Dahua oferuje profesjonalne rejestratory video, dzięki którym połączysz zalety istniejących systemów monitoringu w technologii analogowej z rozwiązaniami cyfrowymi. Jeżeli szukasz niezawodnych rozwiązań w zakresie systemów monitoringu wizyjnego, to wybierz praktyczne rejestratory Dahua w dobrej cenie! Doradcy handlowi w sklepie internetowym EC System pomogą Ci w doborze urządzeń dopasowanych do Twoich wymagań projektowych