Słuchawki REFLECT Eternal od ikonicznej marki JBL, która kojarzy się z najwyższej klasy sprzętem audio są rewolucją na rynku.

Produkt jest dedykowany dla mieszczuchów i wszystkich osób pozostających w trasie. To również sensowna oferta dla amatorów sportów outdoorowych.

Designerski gadżet zapewnia możliwość utrzymywania łączności bez żadnych przerw. Słuchawki wyposażono w technologię Powerfoyle od innowacyjnej marki Exeger.

To ultracienkie ogniwa słoneczne zlokalizowane w górnym pałąku. W istocie otrzymujemy swoiste energetyczne perpetuum mobile.

Zestaw słuchawkowy na bieżąco pobiera energię ze światła. Źródłem jest słońce, ale również iluminatory wewnętrzne.

Urządzenie działa niezwykle długo bez konieczności korzystania z tradycyjnych metod ładowania.

Producent gwarantuje do 168 godzin odtwarzania, po zaledwie dwóch godzinach ekspozycji na słońcu.

W nowych słuchawkach bezprzewodowych problem braku energii nie istnieje, wystarczy szybka wizyta w oświetlonym miejscu i gadżet jest gotowy do ponownego użytku.

Produkt dodatkowo wyposażono w port USB.

Rewolucja związana z wykorzystaniem nowych źródeł energii przerasta świat tak zwanych polityków.

Internet, niezależność energetyczna i niechęć wobec sztucznie wywoływanych konfliktów to nowa wartość z którą muszą zmierzyć się dzierżący władzę.

Czas teorii spiskowych dobiega końca. Wraca wspaniała era nowych technologii. Kraje, które opierają swój sukces na surowcach nie mają przyszłości.