Prezentujemy nowe modele flagowych smartfonów koncernu Samsung. Galaxy S6 Edge+ wyróżnia wyświetlacz o podwójnych krawędziach. Galaxy Note 5 przenosi wielozadaniowość telefonu komórkowego na nowy poziom.

Nowe gadżety marki Samsung, łączą designerską formę i niezwykłą funkcjonalność. Wyróżnia je świetny ekran i doskonały aparat, gwarantujący wysoką jakość zdjęć i filmów. Znajdziemy tu udoskonaloną funkcję szybkiego, bezprzewodowego i opcjonalnie przewodowego ładowania i wydajny procesor.

Smartfony posiadają większą pamięć RAM, na poziomie 4 GB. Parametry urządzeń, gwarantują możliwość niezwykle płynnej pracy wielozadaniowej.

Równolegle możemy odbierać wiadomości, publikować informacje w sieciach społecznościowych czy cieszyć się multimedialnymi grami, bez efektu opóźnień czy zawieszania.

Zakrzywiony ekran o przekątnej 5,7 cala, Quad HD Super AMOLED w Galaxy S6 Edge+ wpływa na realizm doznań multimedialnych. Galaxy Note 5 oferuje bogaty zestaw narzędzi użytkowych. To SideSync i innowacyjne możliwości dla S Pen piątej generacji.

Nowością jest Samsung Pay, prosta i bezpieczna aplikacja usług płatniczych dostępna jedynie na terytorium Korei Południowej i USA.

Płatności działają z technologią MST (Magnetic Secure Transmission) oraz NFC (Near Field Communication).

Innowacyjne funkcje to również system zabezpieczeń SAMSUNG KNOX, weryfikacja odcisków palców i cyfrowe tokeny.

Galaxy S6 Edge+ oraz Galaxy Note 5 wyróżnia zaawansowany system kamery, który pozwala ją uruchomić w czasie 0,6 sekundy. To również automatyczna technika fotograficzna - High Dynamic Range (HDR), która działa w czasie rzeczywistym, przy optycznej stabilizacji obrazu Smart Optical Image Stabilization (OIS) i zupełnie nowy zestaw filtrów. Możliwy jest zapis plików do formatu RAW.

Nowości marki SAMSUNG wyposażono w technologię szybkiego ładowania bezprzewodowego i przewodowego. Wbudowana funkcja ładowania bezprzewodowego pozostaje kompatybilna, z każdą dostępną na rynku ładowarką.

Oba urządzenia naładujemy poprzez ładowarkę przewodową w około 90 minut. W przypadku ładowania bezprzewodowego proces trwa 120 minut.

Flagowe smartfony koreańskiej marki oferują aplikację SideSync. Znajdziemy tu możliwość bezprzewodowej i przewodowej komunikacji z komputerami, aby w szybki i łatwy sposób uzyskać dostęp do plików i danych, niezależnie od systemu operacyjnego.

SAMSUNG Galaxy S6 Edge+ i Note 5 wyposażono w rozszerzone funkcje zabezpieczeń. To dopracowane w każdym calu KNOX Active Protection i My KNOX. Wszystko po to, aby chronić dane właścicieli nowych urządzeń firmy.

Modne gadżety koncernu SAMSUNG trafią na rynek już w tym miesiącu. Będą dostępne w kolorach: perłowa biel, szafirowa czerń, platynowe złoto i tytanowe srebro.

SAMSUNG kreuje trendy w świecie nowych technologii. Apple ma sporą lekcję do odrobienia. Note 5 i S6 Edge+ to najlepsze smartfony dostępne na rynku. Totalna rekomendacja trendu.pl.