Moleskine połączyło siły z LEGO, by utworzyć linię nostalgicznych notatników. Współpraca firm zaowocowała wypuszczeniem na rynek zeszytów nawiązujących do kultowych duńskich klocków.  W limitowanej kolekcji Moleskine z LEGO okładki notesów wykonano ze specjalnego materiału z wypustkami, dzięki czemu można przyczepić do nich miniaturowe klocki.

Zeszyty dostępne są w różnych formatach i kolorach. Nowa edycja notesów Moleskine została stworzona przede wszystkim dla tych, którzy już dawno nie są dziećmi, a jednak wciąż wierzą w znaczenie zabawy w codziennym dorosłym życiu. Jest to ostatnia z limitowanych serii, w których Moleskine nawiązuje do ikon pop kultury lat 90. W ubiegłych latach marka w swoich kolekcjach wykorzystywała motywy zaczerpnięte z Woodstocku, gry Pac Man, Małego Księcia czy Gwiezdnych Wojen.

Notatniki z najnowszej linii Moleskine charakteryzuje solidne wykonanie i praktyczne rozwiązania, dobrze znane fanom marki. W środku znajdziemy kolorowe zakładki, samoprzylepne etykiety i planszę z ludzikami do wycinania. Dzięki tym dodatkom możemy spersonalizować swoje notatki i sprawić, żeby zeszyt był wyjątkowy. Notatniki z pewnością znajdą fanów wśród osób tęskniących za zabawkami, którymi bawili się podczas swojego dzieciństwa.