We wtorek wieczorem gwiazdy i muzy świata mody zebrały się w Hotelu Beverly Wilshire Four Seasons w Los Angeles, aby uczcić współpracę Louis Vuitton z UNICEF. Z okazji 6. już balu charytatywnego i w ramach kampanii #Makeapromise francuski dom mody zaprojektował dedykowany srebrny wisiorek i bransoletkę (za 500 dolarów), ze sprzedaży których każde 200 dolarów zostanie przeznaczone na wsparcie inicjatyw UNICEF.

Na balu pojawiła się nowa ambasador Louis Vuitton, francuska aktorka Léa Seydoux, wsparta na ramieniu projektanta marki, Nicolasa Ghesquiere, w czarnej sukni jego autorstwa. Seydoux nie była jedyną muzą Louis Vuitton na imprezie. Wśród gości była koreańska aktorka Doona Bae, która wystąpiła w kampanii reklamowej Louis Vuitton wiosna 2016. Doona miała na sobie tę samą szarą suknię, co w reklamie. Inne ważne osobistości z charytatywnej uroczystości to Mariah Carey, Selena Gomez, Miranda Kerr, Heidi Klum, Nicole Kidman, Tao Okamoto i David Beckham. Atrakcją wieczoru był występ Mariah Carey.

Wszystkie gwiazdy miały na sobie kreacje domu mody Louis Vuitton, jest więc okazja, żeby obejrzeć je sobie w jednym miejscu.