Teraz piosenkarka jest nie tylko w formie, ale nagrywa znów piosenki, które są absolutnym hitem. Wytwórnia jest tak zachwycona jej najnowszym singel, że jak najszybciej chce wydać jej całą płytę „Cirrus”. Jednak piosenkarka ma jeszcze kilka innych pomysłów na rozwój swojej kariery. Słyszeliśmy, że Britney chce wydać kilka filmików z ćwiczeniami. W końcu Brit w ciągu naprawdę małego czasu sporo schudła! Zobaczymy jednak jak będzie dalej.
Pani Spears również po urodzeniu pierwszego dziecka planowała wydać filmiki o macierzyństwie. Jak dobrze wychować dzieci. Niestety plan uległ w gruzach. Piosenkarka już kilka tygodniu później miała nad sobą opiekę społeczną. Nie tylko zostawiała małe dzieci same w domu, ale również kiedy wychodziła z taksówki jej synek prawie wypadł jej z rąk.
Tym samym straciła opiekę nad dwójką chłopców!
Jednak Britney przeżywa teraz naprawdę dobre chwile. Nie tylko będziemy ćwiczyć z piosenkarką, ale już w które pojawi się teledysk to najnowszej piosenki “Womanizer”. Premiera video odbędzie się 10 października! Jeżeli jeszcze tego nie słyszeliście, koniecznie sprawdzicie video!