Gwiazdy mają kalendarz mocno wypełniony premierami, wystawnymi obiadami i eleganckimi imprezami, które wymagają od nich coraz to innych stylizacji. Eksperymentowanie ze stylem i dostęp do najświeższych kolekcji wprost z wybiegów sprawiają, że zabawa z modą wypada efektownie.

W zeszłym tygodniu gwiazdy postanowiły przetestować niektóre trendy, które pojawiły się w kolekcjach na sezon wiosnalato 2018. Wrześniowe pokazy modowe opanowały cekiny, nic więc dziwnego, że Nicole Kidman i Jaime King nosiły błyszczące srebrne suknie. Jaime King wybrała projekt Diane Von Furstenberg z fantastycznym lisim kołnierzem, zaś Nicole Kidman – elegancką suknie z opadającymi ramiączkami od Prady.

Nicole Kidman w Prada

 

Jamie King w Diane Von Furstenberg

 

Cate Blanchett postawiła na bardziej drapieżny dyskotekowy look i musztardową sukienkę z kolekcji domu mody Gucci.

Cate Blanchett w Gucci

 

Tracee Ellis Ross natomiast poszła w mniej dramatyczny wygląd i pokazała się w eleganckiej czarnej sukni Chanel ze srebrnym połyskiem.

Tracee Ellis Ross Chanel

 

Inne panie nie były na tyle odważne i wybrały ubrania w kolorach podstawowych, jak Margot Robbie, która założyła karmazynowy zestaw od Versace.

Margot Robbie w Versace

 

Victoria Beckham poszła w romantyzm i miała na sobie subtelną maxi sukienkę w kolorze śliwki, oczywiście własnego projektu, którą zestawiła z wysokimi skórzanymi butami w jasnoczerwonym odcieniu.

Victoria Beckham w Victoria Beckham

 

Renee Zellweger wzięła udział w premierze filmu „Same Kind Of Different As M” w jasnożółtej sukience Carolina Herrera, a Hailey Baldwin przypadła do gustu błękitna dwurzędowa marynarka Alessandra Richi.

Renee Zellweger w Carolina Herrera

 

Hailey Baldwin w Alessandra Rich