„Valerian i Miasto Tysiąca Planet” nie będzie kolejnym „Ojcem Chrzestnym”, ale pomimo różnych bardziej lub mniej entuzjastycznych recenzji każdy film, który nakręcił Luc Besson, wart jest obejrzenia. Reżyser zdobył się na ryzykowne posunięcie i obsadził w głównych rolach takie postaci świata mody i sceny, jak Cara Delevingne czy Rihanna. Pozostawmy więc ocenę walorów artystycznych filmu krytykom, a sami przyjrzyjmy się stylizacjom gwiazd, które pojawiły się na gali promocyjnej.

Na ostatniej premierze „Valerian” w Londynie wszystkie oczy skierowane były na gwiazdę muzyki pop. Rihanna poszła na całość i pokazała się w bogato marszczonej, intensywnie czerwonej sukni z kolekcji Giambattista Valli. Wysoko podniesiony stan i opadające ramiączka odkryły niezaprzeczalne walory piosenkarki. RiRi do swoje stylizacji dołożyła jedynie czerwone kolczyki i dopasowaną do nich kolorystycznie pomadkę.

Z pozostałych aktorów warto zwrócić uwagę na supermodelkę Delevingne, która sama wymyśliła swoją stylizację. Cara założyła prosty dwuczęściowy, dopasowany garnitur bezpośrednio na ciało i ozdobiła go ponadgabarytowym srebrnym kołnierzem. Wzorowany na angielskiej biżuterii dodatek pasował do koloru jej nowej, krótkiej fryzury.

Poniżej pozostali uczestnicy premiery i ich modowe stylizacje.

Dane DeHaan w Prada

 

Sasha Luss w Alexandre Vauthier

 

Amyline Valade w Bottega Veneta