Nicole Kidman to prawdziwa hollywoodzka gwiazda, która zawsze wygląda tak, jakby wyszła wprost od stylisty, wizażysty i fryzjera razem wziętych. Aktorka grała już tak wiele różnych ról i była fotografowana tyle razy, że naprawdę trudno znaleźć nowy oryginalny sposób jej zaprezentowania.

Ostatni numer magazynu LOVE nie podziela jednak tej teorii. Przedstawia wizję gwiazdy, której nie znaliśmy do tej pory i nie spotkaliśmy. Kowbojskie buty i kapelusze, czapki z daszkiem, zestawione z kostiumem kąpielowym czy roboczymi spodniami.

Zdjęcia Nicole wykonał Carin Backoff w rodzinnym mieście aktorki, Nashville. Stylizacja Sally Lyndley ukazuje natomiast taką Kidman, którą rzadko kiedy możemy oglądać: dostępną i swobodną.

„To szaleństwo, co zrobiliśmy”, powiedziała Kidman o zdjęciach. „Krótkie spodenki z dżinsu, naprawdę? Czy to byłam ja? Co ja zrobiłam? Straciłam umysł!”. Możliwe, że gwiazda straciła przytomność umysłu podczas sesji, ale zdjęcia jasno pokazują, że w wieku 50 lat Nicole Kidman w dalszym ciągu wygląda rewelacyjnie.