Party w dniu święta zmarłych jest jednym z ważniejszych ''rozrywkowych'' wydarzeń w Hollywood. Gwiazdy chcą nie tylko zabłysnąć oryginalnym strojem ale zupełnie nowym wizerunkiem. Rzadko kiedy znani przebierają się za siostry zakonne, księży, policjantki czy pielęgniarki. Najważniejszym punktem dobrej zabawy jest kreatywność . Jak zwykle Paris Hilton musi być jedyną osobą, której słowo ''kreatywność'' nie dotyczy. Zobaczmy jak inne gwiazdy się bawią!

Heidi Klum co roku organizuje słynne imprezy z tej okazji. Zobaczmy teraz jak bawią się piękni, znani i bogaci w okresie święta zmarłych. Być może kostiumy, które pokażemy zainspirują Was do stworzenia czegoś niezwykłego na Waszą własną imprezę. Co powiecie na przebranie w postaci „jajka sadzonego” Gwen Stefani?!
Czy może bardziej Wam się spodoba kostium Heidi, która wystąpiła w symbolicznym przebraniu jabłka, tego które zostało skonsumowane w mitycznym Edenie. Mąż modelki zaprezentował się natomiast w stroju Ewy.

Halloween jest wydarzeniem, które w Hollywood każdego roku ewoluuje, przybierając zupełnie nowe niespodziewane formy. Ciekawe czym jeszcze gwiazdy zaskoczą nas w tym roku....