Nie tylko piosenkarka ma ciekawe utwory, to na dodatek wyróżnia się swoim niebanalnym stylem. Artystka nie boi się mody oraz krytyki innych  show-biznesu. LG nie ma żadnych zahamowań aby założyć kostium z pluszowych...kermitów.
Wie ona jak bawić się modą, aby wyglądać oryginalnie, ale nie śmiesznie. Artystka sama wykonuje swoje stroje, ponieważ twierdzi, że nikt nie zrobiłby za nią tego lepiej. Najbardziej jej zależy na tym aby się wyróżniać i zwracać na siebie uwagę.
LG wie o tym, że to właśnie jej stroje pchają jej karierę do przodu. Dlatego wymyśla coraz to „dziwniejsze kreacje”. 
Gwiazda pewnie by nigdy nie pomyślała, że ona sama będzie inspiracją dla wielu projektantów mody. Nie można nie zauważyć podobieństwa między tym co nosiła przez ostatni rok, a tym co pojawiła się na pokazach Chanel, Gaultier, Lacroix czy Givenchy, z kolekcji jesiennej 2009.

Jean Paul Gaultier zaprojektował na nadchodzący sezon kostiumy bardzo podobne do tych, z których piosenkarka jest znana. Lacroix również dosyć mocno się nią zainspirował i zapożyczył sobie rzeźbiarskie formy sukienki, w której pojawiła się na koncercie w Nowym Jorku.

Trend na Lady Gaga staje się coraz większy. Każdy teraz  nosi olbrzymią kokardę we włosach czy ma znów prostą grzywkę na czole.

Co wy sądzicie o jej stylu?!