Kate Middleton i Meghan Markle to dwie bardzo różne kobiety, ale z własnym poczuciem stylu. Obydwie potrafią ubrać się elegancko i z klasą, jak na księżne przystało.

26 stycznia Meghan Markle pojawiła się na wydarzeniu Cirque du Soleil w Londynie w niesamowitej cekinowej kreacji Rolanda Moureta. Postanowiliśmy stworzyć zestawienie najpiękniejszych kreacji obu Pań i porównać je, ponieważ Kate wcześniej zaskoczyła olśniewającą suknią w podobnym, błyszczącym stylu.

Spójrzcie na zdjęcia i oceńcie, która księżna ubiera się bardziej stylowo!

 

Cekiny

Księżna Meghan na 10. rocznicy premiery Cirque du Soleil w Londynie zaprezentowała się w długiej granatowej sukni, ozdobionej cekinami i rozcięciem na nodze, sięgającym do kolana.

Kate Middleton miała już wcześniej na sobie suknię w podobnym stylu. Podczas jednej z imprez w 2017 założyła suknię od Jenny Packham w jasnym niebieskim odcieniu, pokrytą w całości srebrnymi błyskotkami. Kobiety wyglądały olśniewająco w swoich kreacjach i warto zaznaczyć, że obie zdecydowały się na lśniące suknie, będąc w ciąży.

 

Monochromatycznie

Suknia monochromatyczna  z kolekcji Oscar de la Renta to piękny tiulowy projekt ozdobiony graficznymi sylwetkami ptaków. Meghan Markle założyła kreację podczas imprezy w Sydney w październiku 2018. Kate również wie, jak nosić monochromatyczne kreacje, aby dobrze w nich wyglądać. W 2012 pojawiła się w pięknej, koronkowej sukni z podszyciem w neutralnym kolorze od Alice Temperley. Która z Pań prezentuje się lepiej?

 

Elegancka biel

Biel to trudny kolor do noszenia, ale zarówno Meghan, jak i Kate nie mają z tym żadnych problemów. Żona księcia Harry’ego wyglądała niesamowicie w białej sukni od irlandzkiego projektanta Theia na jednym z przyjęć w październiku 2018. Kate natomiast założyła białą suknię do ziemi z długimi rękawami z kolekcji Roland Mouret w 2013 na londyńskiej premierze filmu „Mandela: droga do wolności”. Która suknia robi na was większe wrażenie?

 

Klasyczna czerń

Meghan oczarowała czarną suknią w kształcie litery A od Gabrieli Hearst w październiku 2018 na jednym ze spotkań, podczas jej królewskiej trasy z księciem Harrym po Nowej Zelandii. Kate Middleton założyła swoją elegancką tweedową suknię Alexandr McQueen na spotkanie w Ambasadzie Brytyjskiej w Paryżu w 2017. Obie kobiety dobrały do kreacji bardzo podobne szpilki.

 

Długie szaty

Księżne zdecydowały się na ten krój, będąc w ciąży. Meghan miała na sobie bajeczną niebieską suknię marki SAFYAA podczas oficjalnej wizyty na Fidżi w 2018 z księciem Harrym. Kate założyła elegancką suknię w kolorze bladego różu ze srebrnymi dodatkami projektu z domu mody Alexandr MxQueen podczas wizyty w Norwegii w lutym 2018 z księciem Williamem.

 

A wcześniej…

Zanim Kate stała się żoną Williama, a Meghan poznała Harry’ego, kobiety również prezentowały się elegancko w swoich wieczorowych stylizacjach. Kate na jednej z imprez miała na sobie koronkową subtelną kreację, natomiast Meghan wielobarwną długą suknię z odkrytymi ramionami. Wyglądały lepiej wtedy czy teraz?