Według zagranicznych źródeł, Rihanna uruchomiła własną markę modową przy współpracy z francuskim konglomeratem LVMH, który jest właścicielem sławnych na całym świecie domów mody, takich jak Louis Vuitton, Christian Dior, Givenchy, Celine czy Fendi i wielu innych.

Informacji nie potwierdziła ani Rihanna, ani LVMH, jednak spekulacje zalały Internet i doprowadziły do wrzenia na forach oraz portalach plotkarskich, a także w świecie mody. Wszyscy zadają sobie najważniejsze pytanie: jak będzie wyglądać pierwsza kolekcja mody słynnej wokalistki?

Najbardziej fascynującym aspektem przedsięwzięć gwiazdy, takich jak Fenty Beauty czy Savage x Fenty, jest to, że wyróżniają się i są przeznaczone dla szerszego grona konsumentów. Marka kosmetyczna piosenkarki zawiera aż 50 kolorów podkładów, a odcienie szminek i innych kosmetyków są uniwersalne, niezależnie od koloru skóry.

Nie zawsze jednak Rihanna realizuje popularne tematy, które odpowiadają wszystkim. Idealnym przykładem jest kolekcja Fenty x Puma. Ekstrawaganckie ubrania są przeznaczone dla odważnych osób i pewnych siebie osób, które chcą przede wszystkim wyglądać trendy. Wygoda i komfort noszenia pozostają na drugim miejscu.

Pojawia się jeszcze jedno ważne pytanie – jak gwiazda nazwie nową markę odzieżową?