Kiedy myślisz o stylowych parach, przychodzą Ci do głowy oczywiste duety: Jeniffer Lopez i Alex Rodriguez, Priyanka Chopra i Nick Jonas… Warto wtedy pomyśleć o nowej parze show biznesu-  Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp. Młode gwiazdy pojawiły się ostatnio w Paryżu w modnych stylizacjach i od razu zwróciły uwagę mediów.

Chalamet postawił na odzież wierzchnią w stylu retro. Aktor, który w tym roku był jednym z najlepiej ubranych mężczyzn w Hollywood, nałożył na siebie streetwearową wiatrówkę w neonowych kolorach rodem z lat 80. Kolorowy element ubioru zestawił z czarnymi wąskimi dżinsami i grubymi białymi trampkami oraz ciemnymi okularami, które dopełniły całość stylizacji.

Depp postawiła przede wszystkim na wygodę, zakładając ciepłą i bardzo modną w tym sezonie puchową kurtkę oraz czerwony golf. Do tego dopasowała klasyczne jasne jeansy, czarną małą torebkę przewieszoną przez ramię oraz zwykłe czarne tenisówki.

Para jest idealnym przykładem, że można ubrać się na luzie i wygodnie, ale wciąż modnie i w zgodzie z najnowszymi trendami.