Alexandra Mary Hirschi, Australijka mieszkająca od lat w Dubaju znana jako Supercar Blondie to najbardziej wpływowa influencerka świata motoryzacji.

Każdy post publikowany przez Supercar Blondie jest wart minimum 25 tysięcy USD.

Gwiazda YouTube, portalu TikTok czy mediów społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram zawdzięcza swój sukces czynnikowi X, miejscu do którego wyjechała, ogromnej charyźmie i pracowitości.

Australijka z Dubaju regularnie aktualizuje treści racząc nas świetnie oglądającymi się produkcjami video na temat supersamochodów czy modeli SUV segmentu Premium.

"Alex" stanowi swoistą emanację stylu życia, który kojarzymy z Dubajem.

Facebook charyzmatycznej blondynki to 34 miliony obserwujących, Instagram to 8,3 milionów, a YouTube to 5,35 mln subskrybentów.

Na tym tle gwiazdy rodzimego YouTube Panowie z profili Pertyn Ględzi, Marek Drives czy Zachar OFF to początkujący amatorzy.

Charyzma i uroda nie ta, a i sposób prezentacji daleko odbiega od wzorca rodem z Dubaju. Wszystko w Polsce jakieś takie wymęczone i w duchu lat 90. Ani to estetyczne, ani ironiczne w stylu starego dobrego Clarksona.

No i z wyjątkiem Zachara z Krakowa ta ostentacyjna warszawskość, która trąci prowincjonalizmem.

Wracając do superatrakcyjnej maniaczki motoryzacji, dla marek super premium takich jak Bugatti czy Ferrari to okno na świat nowych mediów i sposób dotarcia do nowych rynków czy młodszych odbiorców, którzy posiadają nowe ikony vel autorytety medialne, a konsole do gier stanowią dla nich większą wartość niż nowy samochód.

Alex nie kreuje się na eksperta czy dzienniarkę. To rasowa influencerka, której emocje związane z każdą nową premierą supersamochodu wydają się naturalne i świeże.

To pozytywne okno do świata motoryzacji. W 2018 roku Arabian Business umieszcza Supercar Blondie na liście najbardziej wpływowych kobiet świata arabskiego.

W 2019 jest już jedną z 30 najbardziej wpływowych. Esquire w 2018 roku przyznaje Alex tytuł Influencera roku.

Gwiazda Internetu od 2019 roku prowadzi własne show Car Crews w tradycyjnej Insight TV.

2020 rok kończy się dla mieszkanki Dubaju nagrodą Shorty Award for Breakout Youtuber.

Ograniczając opis do minimum poniżej kilka video z Supercar Blondie w roli głównej.