Pokaz mody Victoria's Secret powraca. Po czteroletniej przerwie znowu będzie można zobaczyć najbardziej zmysłowe modelki w ekstrawaganckiej bieliźnie. Pokaz mody Victoria's Secret to prawdziwe modowe show, na którym pojawiały się takie modelki jak Adriana Lima, Gisele Bündchen, Kendall Jenner, Gigi i Bella Hadid. Aniołki Victoria's Secret to piękne, skąpo odziane kobiety, czarujące zmysły i rozpalające serca widzów.

Dyrektor finansowy Victoria's Secret, Timothy Johnson, potwierdził w oświadczeniu: „Będziemy nadal przeznaczać środki na marketing i inwestować w biznes, a także wspierać nową wersję naszego pokazu mody, który ma się odbyć jeszcze w tym roku”. Johnson zasugerował również, na czym będzie skupiał się program – i że może to być odejście od dotychczasowej formuły – mówiąc, że „wzmocni to nasze zaangażowanie w promowanie kobiecych głosów i ich wyjątkowych perspektyw”.

Coroczny pokaz Victoria's Secret został po raz pierwszy odwołany w 2019 roku, po spadku sprzedaży i słabych wynikach oglądalności w telewizji. Liczby spadły z 5 mln w 2018 roku do 3,3 mln w 2019 roku. Marka była również osłabiona po wyjściu na światło dzienne bliskich relacji byłego dyrektora generalnego Lesa Wexnera z skompromitowanym finansistą Jeffrey’em Epsteinem. Od dawna istniały również obawy co do braku różnorodności w pokazach Victoria's Secret, szczególnie w porównaniu z takimi pokazami jak Rihanny Savage X Fenty. Na innych tego typu imprezach pojawiały się modelki wszystkich rozmiarów, a także osoby queer, trans i niebinarne.

Gigant handlu detalicznego Victoria's Secret podjął próbę zmiany wizerunku marki i wymyślenia siebie na nowo w 2021 roku, uruchamiając Victoria's Secret Collective i zastępując dotychczasowe Aniołki ambasadorkami, które zostały zatrudnione, aby inspirować do zmian i pozytywnego nastawienia. Ambasadorki marki nie zostały wybrane wyłącznie ze względu na wygląd. Określano je raczej jako „wiecznie rosnącą grupę utalentowanych kobiet, które łączy wspólna pasja do wprowadzania pozytywnych zmian”. Marka uruchomiła również szereg nowych partnerstw charytatywnych, których celem jest wspieranie życia kobiet na całym świecie.