Stymulujące serum do rzęs REVIVE LASHES marki Floslek Laboratorium Kosmetyczne otrzymują Panie:

- Beata Hąc

- Monika Zielińska

- Barbara Piotrowska

Gratulujemy !!!

 

Długie, zdrowe rzęsy są najpiękniejszą oprawą oczu. Kojarzą się z niewinnością i tajemniczością. Wzbudzają podziw i zazdrość, zniewalają mężczyzn. To potężna broń w sztuce uwodzenia.

Stymulujące serum do rzęs REVIVE LASHES marki FLOSLEK Laboratorium to zaawansowana kuracja zapewniająca efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Jest w 100% skutecznym i bezpiecznym produktem, dzięki któremu rzęsy stają się nawet o 57%* dłuższe, grubsze, bardziej gęste i mocniejsze .. Pierwsze efekty są widoczne już po 3 tygodniach stosowania!

W konkursie marki FLOSLEK Laboratorium możesz wygrać Stymulujące serum do rzęs REVIVE LASHES.

Nagroda czeka na 3 zwycięzców. Wartość jednej nagrody to 89,99 PLN.

Weź udział w konkursie i opisz w kilku zdaniach „JESIENNĄ STYLIZACJĘ OCZU”.

Tekst prześlij na adres e-mail: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa od 11 października do 25 października 2017 roku, godz. 23.59.

Jury wyłoni zwycięzców spośród autorów najlepszych tekstów. Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadczają, że zapoznali się z Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!

 

Stymulujące serum do rzęs REVIVE LASHES marki FLOSLEK Laboratorium należy stosować raz dziennie (na noc) przez okres 8-12 tygodni. Spektakularne efekty są możliwe dzięki unikalnemu kompleksowi składników Bimalalsh ComplexTM (Bimatoprost+Widelash™+ekstrakt ze świetlika lekarskiego) o potwierdzonych właściwościach wydłużających, zagęszczających i wzmacniających rzęsy i brwi. Bimatoprost przyśpiesza wzrost, hamuje wypadanie, wzmacnia i pogłębia kolor. WidelashTM wzmacnia włókno i mieszek włosa oraz odbudowuje jego strukturę. Ekstrakt ze świetlika lekarskiego działa przeciwzapalnie, zapobiega podrażnieniom, likwiduje obrzęki, a także przynosi ulgę i ukojenie.

Bezpieczny produkt

Preparat został przebadany przez niezależne laboratoria badawcze. Polecany jest przez kosmetologów, okulistów i dermatologów. Nie podrażnia oczu i skóry wokół oczu. Jego efekty zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi oraz aplikacyjnymi na grupie 25 kobiet:

wydłużenie rzęs u 76% badanych**

zagęszczenie rzęs u 68% badanych**

pogrubienie rzęs u 56% badanych**

wzmocnienie rzęs u 84% badanych**

stymulacja odrastania rzęs u 68% badanych**

komfort precyzyjnej aplikacji u 88% badanych**

satysfakcja z wydajności produktu u 92% badanych**

* Badania aparaturowe

**Badania aplikacyjne na grupie 25 kobiet przez okres 12 tygodni