Razem ze sponsorem konkursu postanowiliśmy nagrodzić w konkursie następujące osoby:

- Wojciech Maska

- Agnieszka Sobieraj

- M. Borowska

- Ewa Rogala

- Aleksandra Cieślak

Każda z nagrodzonych osób otrzymuje 1 z 5 voucherów na dowolny zabieg depilacji laserowej w salonach epilira w Warszawie lub Wrocławiu najbardziej skutecznym laserem LightSheer Duet o wartości 169 pln.

Sponsor konkursu epilira postanowił przyznać nagrody pocieszenia w postaci kuponu 100 zł na wykorzystanie w salonie epilira dla:

- Natalia Berger

- Joanna Psiurska

Dziękujemy epilira, a nagrodzonym osobom gratulujemy !!!

 

Depilacja nie jest przyjemną czynnością, ale dzięki metodzie laserowej przebiegnie ona bezboleśnie, a efekt będzie trwały. Marka epilira to profesjonalne usługi, najwyższej jakości sprzęt i przede wszystkim personel medyczny. Zabieg depilacji laserowej poprzedza konsultacja i kwalifikacja. Pełna opieka medyczna sprawia, że czujemy się bezpiecznie i możemy cieszyć się efektem gładkiej skóry każdego dnia.

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 5 voucherów na dowolny zabieg depilacji laserowej w salonach epilira w Warszawie lub Wrocławiu najbardziej skutecznym laserem LightSheer Duet.

Wartość jednego zabiegu to 169 złotych.

Aby wygrać, wymyśl hasło reklamowe ze słowem „epilira” i prześlij na adres: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa do 5 lutego 2018 roku, do godz. 23.59.

Jury wyłoni zwycięzców wśród autorów najlepszych odpowiedzi.

Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych i marketingowych związanych z działaniami prowadzonymi przez Organizatora i oświadczają, że zapoznali się z Regulaminem konkursów internetowych na portalu trendz.pl (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!