Bardzo, bardzo mocno dziękujemy WSZYSTKIM za udział w konkursie, dostaliśmy aż 256 maili, a do rozdania tylko 3 zestawy... Postanowiliśmy wręczyć nagrody Paniom:

- Mariola Patyńska

- Iwona Bachta

- Dominika Jastrzębska

Gratulujemy Paniom, a wszystkich zachęcamy do udziału w kolejnych naszych konkursach.

 

Linia kosmetyków Radical marki Farmona to przełom w walce z wypadaniem włosów. Oferuje potrójną moc działania: wzmacnia, regeneruje i zmniejsza łamliwość włosów. Niesamowite działanie kosmetyków to zasługa bogatej formuły, opartej na skoncentrowanych i specjalnie wyselekcjonowanych składnikach aktywnych o potwierdzonym działaniu, takich jak ekstrakt ze skrzypu polnego, argininy i prowitaminy B5.

Kosmetyki z linii Radical skutecznie zmniejszają wypadanie włosów i pobudzają wzrost nowych, przy okazji przywracając im blask i objętość. Kompleksowa linia do mycia i pielęgnacji włosów w krótkim czasie umożliwia osiągnięcie doskonałych rezultatów.

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Radical z najnowszej linii WZMACNIAJĄCEJ ze skrzypem polnym marki Farmona. W skład zestawów konkursowych wchodzi:

- Odżywka wzmacniająco-regenerująca

- Mgiełka wzmacniająca do włosów

- Szampon wzmacniający

 

Aby wygrać zestaw kosmetyków Radical, opisz w kilku zdaniach:

Jaki jest Twój sposób na piękne i zdrowe włosy?

Tekst prześlij na adres e-mail: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa do 20 lutego 2019.

Jury wyłoni zwycięzców najlepszych tekstów.

Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy) i Polityką Prywatności (http://trendu.pl/polityka-prywatnosci-trendz-pl)

POWODZENIA !!!