Olej arganowy z najnowszej linii ODNOWA argan+ marki FLOSLEK Laboratorium to płynny eliksir młodości. Innowacyjny produkt oferuje optymalną pielęgnację dla osób 50+. Głównym składnikiem aktywnym serii jest olej arganowy, oparty na nienasyconych kwasach tłuszczowych i witaminie E. Działanie na cerę jest kompleksowe. To walka z suchością i szorstkością, bliznami, zmarszczkami i przetłuszczaniem. Olej jest w 100% naturalny, tłoczony z nasion drzewa arganowego, które występuje tylko w Maroku.

Kosmetyki z linii ODNOWA argan+ zawierają kwas hialuronowy, który wypełnia zmarszczki i głęboko nawilża skórę oraz wygładzający skórę SLOW AGE complex.

VITA-OILS complex, zawierający kompozycję odżywczych olejków m.in. arganowy, awokado i kokosowy – działa przeciwzmarszczkowo, nawilża skórę oraz wzmacnia barierę lipidową.

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków z najnowszej linii ODNOWA argan+ marki FLOSLEK Laboratorium, w skład których wchodzą:

- Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50+ SPF 10

- Krem multi-odżywczy na noc 50+

- Krem odżywczy pod oczy 50+

- Olejek przeciwzmarszczkowy 50+

Aby wygrać zestaw kosmetyków FLOSLEK, opisz w kilku zdaniach:

Dlaczego olej arganowy to optymalny kosmetyk dla Twojej skóry ?

Tekst prześlij na adres e-mail: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa do 30 września 2018 roku, godz. 23.59.

Jury wyłoni zwycięzców najlepszych tekstów.

Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy) i Polityką Prywatności (http://trendu.pl/polityka-prywatnosci-trendz-pl)

POWODZENIA !!!