Odruch dezynfekcji rąk powinien być dla nas jak zdrowy nawyk. Za każdym razem kiedy robimy zakupy, korzystamy z komunikacji miejskiej, z windy czy choćby spotykamy się ze znajomymi.

Pytanie tylko, jak wyrobić w sobie taki odruch?

Na rozwiązanie wpadł lekarz, pracujący na pierwszej linii frontu z COVID i wraz z grupą innych lekarzy i techników stworzył produkt – oparty na wojskowych koncepcjach do likwidacji skażeń.

QUICKSEPT – to urządzenie do którego można wlać dowolny płyn do dezynfekcji, po czym za pomocą klipsa przypiąć do paska, torebki czy kieszeni.

 

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 5 modnych gadżetów Quicksept.

Aby wygrać, wymyśl hasło reklamowe ze słowem „quicksept” i prześlij na adres: sylwia@trendu.pl

 

Konkurs trwa do 29 października 2021 roku, do godz. 23.59.

Jury wyłoni zwycięzców wśród autorów najlepszych odpowiedzi.

 

Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych i marketingowych związanych z działaniami prowadzonymi przez Organizatora i oświadczają, że zapoznali się z Regulaminem konkursów internetowych na portalu trendu.pl (Regulamin konkursów | trendu.pl)

 

POWODZENIA !!!

 

QUICKSEPT produkowany jest w Polsce i posiada polski oraz europejski patent. Różnorodność kolorów oraz możliwość personalizacji produktu pozwala na dopasowanie go do odpowiedniego stylu lub sytuacji.

QUICKSEPT został stworzony w trosce o środowisko - dzięki możliwości wielokrotnego uzupełnienia pojemniczka, ograniczamy ilość zużytego plastiku.

QUICKSEPT DOSTEPNY JEST W SKLEPIE INTERNETOWYM WWW.QUICKSEPT.COM