W konkursie nagradzamy Panie:

Karolinę Spyra - za naturę

Natalię Stachyrę - za poezję

Katarzynę Maciejczyk - za koty

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Było nam niezmiernie miło czytać Wasze maile z zaskakującymi często odpowiedziami.

 

Pościel satyna Giardino Majolica to jakość, elegancja i dobry design. Autorskie zdobienia nawiązują wzornictwem do tradycji tworzenia ceramiki. Dwustronny wzór daje możliwość stworzenia dwóch różnych aranżacji w sypialni.

Pościel została uszyta z satynowej bawełny, cudownie miękkiej i zapewniającej wrażenie przyjemnego chłodu w zetknięciu ze skórą. Atutem pościeli Giardino Majolica jest niewątpliwie jej wytrzymałość, pozwalająca na długotrwałe użytkowanie. Materiał posiada także Certfikat Oeko-Tex, informujący o braku jakichkolwiek szkodliwych substancji w tkaninie.

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 3 zestawów pościeli z kolekcji Majolica.

Nagrodą w konkursie jest pościel satyna Miss Lucy Giardino (poszwa na kołdrę 160 x 200, dwie poszewki na poduszki 70x80, wzór Majolica)

Aby wygrać, w kilku zdaniach opisz swoje ulubione miejsce do spania i odpowiedź prześlij na adres: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa do 02 września 2018 roku, do godz. 23.59.

Jury wyłoni zwycięzców wśród autorów najlepszych odpowiedzi.

Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych i marketingowych związanych z działaniami prowadzonymi przez Organizatora i oświadczają, że zapoznali się z Regulaminem konkursów internetowych na portalu trendz.pl (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!

Ci, którym przypadnie do gustu wzór Majolica, mogą sięgnąć po inne produkty z tym wyjątkowym dekorem. Doskonałym uzupełnieniem aranżacji sypialni lub salonu będą poduszki dekoracyjne Majolica. Jedna z poszewek to dekoracja na białym tle, druga jest gładka (morski niebieski).

W kuchni natomiast idealnie sprawdzą się naczynia emaliowane Florina by Emalia Polska Pleszew.

Wszystkie produkty z kolekcji Majolica dostępne są w sklepie internetowym www.zasmakujradosci.pl.